header
QR Kod
DiDO-Sesli Sohbet Odaları

DiDO-Sesli Sohbet Odaları

3.6.1 geliştirici SHFC Technology Limited
(0 İncelemeler) Mayıs 30, 2024
DiDO-Sesli Sohbet Odaları DiDO-Sesli Sohbet Odaları DiDO-Sesli Sohbet Odaları DiDO-Sesli Sohbet Odaları DiDO-Sesli Sohbet Odaları DiDO-Sesli Sohbet Odaları

En Son Versiyon

Versiyon
3.6.1
Güncelle
Mayıs 30, 2024
Geliştirici
SHFC Technology Limited
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.dido
Şimdi İndir

DiDO-Sesli Sohbet Odaları Hakkında Daha Fazla

Dido sesli sohbet uygulamasıdır!

Dido, insanların kahkahalarla, mutluluklarla, sürprizlerle dolu bir uygulama sayesinde yeni arkadaşlar edinmelerine olanak tanıyor. Aynı ilgi alanlarına sahip arkadaşlar bulmak artık çok daha kolay! Bu uygulamayı indirerek hayatınıza daha fazla eğlence katabilirsiniz. Çünkü Dido, çevrimiçi en süper sesli sohbet partisidir!

Dido'nun özellikleri arasında 3G, 4G, LTE veya Wi-Fi üzerinden canlı sesli sohbet etme imkanı ve birçok farklı oyun seçeneği bulunuyor. Üstelik tüm bu özellikler tamamen ücretsiz! Bilardo, futbol, takım savaşı ve seslendirme oyunları gibi birçok seçenekten istediğinizi seçerek birlikte eğlenebilirsiniz.

Binlerce konuyu içeren binlerce canlı sohbet odası sayesinde herkesle açık sohbet edebilirsiniz. Dünyanın herhangi bir yerinden insanlarla sohbet etme imkanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca, odada sohbet ederken birlikte oyun oynayabileceğiniz sesli sohbet oyunları da mevcuttur.

Bunların yanı sıra, Dido'da sanal hediyeler göndererek arkadaşlarınızla aranızdaki dostluğu güçlendirebilirsiniz. Sevimli ve çarpıcı animasyonlu hediyeler sayesinde arkadaşlarınıza aklınızdakini ifade edebilirsiniz.

Dido, aynı ilgi alanlarına sahip insanların bir araya gelmesini kolaylaştıran bir uygulamadır. Sesli sohbet etiketleri sayesinde konu etiketlerine göre ilgi alanınıza uygun sohbet odalarını seçebilirsiniz. Böylece, daha fazla ortak konunuz olan ve kolayca iletişim kurabileceğiniz insanlarla tanışabilirsiniz.

Dido'ya kayıt olmak çok kolaydır. Bir mesaj veya Facebook hesabınızı kullanarak hızlıca kaydolabilirsiniz. En hızlı ve kolay şekilde sesli sohbet deneyiminizin keyfini çıkarabilirsiniz. Daha fazla özellik ve eğlence için hemen Dido'yu indirin!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.