header
QR Kod
Deluxe

Deluxe

1.34.0 geliştirici etermax
(0 İncelemeler) Nisan 16, 2024
Deluxe Deluxe Deluxe Deluxe Deluxe Deluxe

En Son Versiyon

Versiyon
1.34.0
Güncelle
Nisan 16, 2024
Geliştirici
etermax
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.etermax.triviagameshow
Şimdi İndir

Deluxe Hakkında Daha Fazla

Trivia Crack'in yaratıcılarından Trivia Deluxe geliyor: lüks ve eğlenceyle dolu yeni bir soru oyunu!

Zihnini açacak binlerce soruyla dolu, yeni ve gösterişli bu deneyimin yıldızı ol. Bu uygulama, bilginizi test etmenize ve diğer oyuncuların gözünde kendinize övgü kazanmanıza olanak tanıyor. Kullanıcıların eğlenirken öğrenmelerini sağlayan bu uygulama, birçok farklı konuda soruları cevaplayarak ödüller kazanmalarına olanak sağlıyor. Bu deneyimin yıldızı sen olabilirsin!

Uygulamaya girdiğinizde, podyuma çıkarak kutlamaya başlayabilirsiniz. Soruları cevaplayarak kupalar kazanın ve rakiplerinizden önce podyuma ulaşın. Bu sayede herkesin sizi gıpta ile izlemesini sağlayabilirsiniz. Herkes senin ne kadar iyi olduğunu görecek!

Farklı konulardaki soruları cevaplayarak ödüller ve banknotlar kazanın. Bu uygulamada kazandığınız her şey altın değerinde! Hedeflerinize ulaşarak daha da yükselebilir ve özel koleksiyon öğeleri kazanabilirsiniz. Daha fazlasına ulaşmak için her zaman daha fazlasını yapabilirsiniz!

Koleksiyonunu genişlet ve diğer oyunculara gösteriş yap. Özel Çerçeve ve Figür Koleksiyonu, oyununa lüks bir dokunuş ekliyor ve profilini öne çıkarmana olanak sağlıyor. Kendini diğer oyunculardan farklı kılmak için bir Çerçeve seç ve Figürünle hava at! Herkes senin oyununu kıskanacak!

Bu uygulamada hediyeler kazanmak için kendine meydan okuyabilirsin. Ödül Topla oyununu oyna ve banknotlar, güçlendiriciler ve hatta koleksiyon öğeleri kazan. Ancak dikkatli ol, çarpı işaretine denk gelirsen tüm kazandıklarını kaybedebilirsin. Risk almadan büyük ödüllere ulaşamazsın!

Ruleti döndürerek şansını test et. Her döndürdüğünde seni bekleyen bir ödül var, çünkü şans her zaman senin yanında. Bu uygulama sayesinde her gün kazanabilir ve ödüllerin keyfini çıkarabilirsin. Bugün ne kazanacaksın?

Liglerde yükselerek her hafta daha fazla banknot kazanabilirsin. Doğru cevapları vererek ilk 20'ye gir ve tüm ödülleri kazanmak için yarış. Bu uygulamada zirveye ulaş ve poz ver!

Trivia Deluxe uygulamasını hemen indir ve bilginin sana neler yapabileceğini keşfet. Felicia ve topluluk, seni podyuma götüren yolda hep yanında olacak. Başarılarını kutlamak için hazır mısın? Bu eğlenceli deneyime hemen katıl!

Herhangi bir sorun, problem veya önerin varsa, bizimle help@etermax.com adresinden iletişime geçebilirsin. Yardım etmekten mutluluk duyarız!

Yasal Uyarı: Trivia Deluxe uygulaması sadece eğlence amaçlıdır. Oynamak için gerçek para gerektirmez veya istemez. Bu uygulamada kazandığınız ödüller gerçek para veya ödüllerle değiştirilemez. Sadece eğlenmek ve bilginizi test etmek için kullanın

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.