header
QR Kod
Dating.com: Global Online Date

Dating.com: Global Online Date

7.192.0 geliştirici DMM SOLUTIONS INC.
(0 İncelemeler) Nisan 05, 2024
Dating.com: Global Online Date Dating.com: Global Online Date Dating.com: Global Online Date Dating.com: Global Online Date Dating.com: Global Online Date Dating.com: Global Online Date

En Son Versiyon

Versiyon
7.192.0
Güncelle
Nisan 05, 2024
Geliştirici
DMM SOLUTIONS INC.
Kategoriler
Arkadaşlık
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.dating.android
Şimdi İndir

Dating.com: Global Online Date Hakkında Daha Fazla

Join Dating.com™ and step aboard a global dating app packed with epic romance, diverse matches, and the chance of real love worldwide. It’s the best dating site to discover new friends from afar and date easy with a great crowd of people. That’s what makes it one of the world’s most popular, responsive and feature-rich dating apps. Let your love take flight!

Başlangıçta, adından da anlaşılacağı gibi, bu bir flört uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde, dünya çapında yerlerde ciddi ilişkiler kurabilir, derin dostluklar edinebilir ve gerçek aşkı bulabilirsiniz. Dating.com, doğrulanmış profiller, kaliteli eşleştirme ve derin sohbetlerle dolu bir topluluk sunar. Dünya çapında bağlantı kurun ve anında heyecanlanın!

Dating.com, 140'tan fazla ülkede bekar kadınlar ve bekar erkeklerle tanışmanıza olanak tanıyan şık bir flört platformudur. Dünya genelinde gerçek bekarları keşfedin, çevrimiçi olarak nasıl randevu yapacağınızı değiştirin ve mükemmel eşinizi veya ruh eşinizi bulun. Sadece sohbet etmek isteseniz de, ciddi bir ilişki arıyor olsanız da herkesi bekleriz.

Flört etmek ve sosyal çevrenizi çevrimiçi olarak genişletmenize yardımcı olacak kolay buz kırıcılarımızı seveceksiniz. Platformumuz, özellikle yurtdışından yeni bir partnerle tanışmak istiyorsanız herkese sorunsuz bir deneyim sunar. Hayatınızı en iyi uygulamada heyecan verici yeni yönlerle gönderin!

Bugün bu vazgeçilmez küresel flört uygulamasını keşfedin:

🌏 HER YERDEN BEKAR TANIMAK
Dating.com, dünya çapında bekar kadınlar ve bekar erkeklerle eşleşmenize olanak tanır. Avrupa, Amerika, Avustralya, Asya ve ötesinde geniş bir seçim arasından bir tarih bulun. Daha yakından tanışın ve seyahat ediyor olsanız veya evde çevrimiçi sohbet etmek için arıyor olsanız da aşık olun!

💘 İYİ BİR DÜNYA BULUN
Heyecan verici sohbet, iyi arkadaşlar veya ciddi bir ilişki arıyorsanız tam olarak istediğiniz şeyi keşfedin. Hala karar veremediniz mi? O zaman her şeyin harika bir karışımını alın. Çevrimiçi randevu yaparken çeşitlilik yaşamın baharatıdır!

😍 FARKLI ŞEKİLLERDE BAĞLANIN
Dating.com, yeniliklerle dolu çevrimiçi flört konusunda büyük bir yenilik sunar. Sohbet etmeye başlamak ve video flört kullanarak daha yakına gelmek için canlı yayında arkadaşlık bulmaya başlayın. Küresel flört sitemiz, tek kadınlar ve erkekler üzerinde etki bırakmak, eğlenmek ve dikkat çekmek için inanılmaz bir yoldur.

💜 İHTİYACINIZ OLAN HER ÖZELLİK
- Ücretsiz kayıt olun ve flört profilinizi ekleyin.
- Dünya çapında en popüler flört uygulamalarından birini arayın.
- Tercihlerinize göre sanal bir tarih arayın.
- Muhteşem flört profillerini ve yüksek kaliteli fotoğrafları görüntüleyin.
- Birisi size mesaj gönderdiğinde bildirim alın.

✔ Abone olarak yeni insanlar bulmak için premium özelliklere sahip olun:
Özel fotoğraflara ve videolara erişin.
Daha yakından tanışmak için gerçek zamanlı ç

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.