header
QR Kod
Dan the Man - Dövüş oyunları

Dan the Man - Dövüş oyunları

1.11.80 geliştirici Halfbrick Studios
(0 İncelemeler) Mayıs 21, 2024
Dan the Man - Dövüş oyunları Dan the Man - Dövüş oyunları Dan the Man - Dövüş oyunları Dan the Man - Dövüş oyunları Dan the Man - Dövüş oyunları Dan the Man - Dövüş oyunları

En Son Versiyon

Versiyon
1.11.80
Güncelle
Mayıs 21, 2024
Geliştirici
Halfbrick Studios
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.halfbrick.dantheman
Şimdi İndir

Dan the Man - Dövüş oyunları Hakkında Daha Fazla

ÇOK OYUNCULU MODU GÜNCELLEMESİ

Nee?! Evet, doğru okudunuz! Dan The Man'e nihayet ÇOK OYUNCULU MODU geldi! Sizden en çok aldığımız bu isteği nihayet oyuna getirdik. Size klasik bir "gelen düşman ordusunu patakla" tarzı eşli mod sunuyoruz. Arkadaşınızı kapın ve iki kişi aynı ekranda oynadığınız o güzel eski günleri tekrar yaşayın... hem de çevrimiçi olarak! Birlikte oynayacak arkadaşınız yok mu? Sorun değil, Dan the Man o işi de halletti. Hızlı bir maç aratabilir ve kendinize anında bir dövüş arkadaşı bulabilirsiniz!

Bir Dan'den daha iyi ne olabilir? Tabii ki iki Dan. Arkadaşınızla omuz omuza verin ve Askerler, Robotlar, Yarasalar ve hatta Efsanevi Elebaşılarla karşı karşıya gelerek sokakları temizleyin. Tüm altınları toplamayı unutmayın!

Müthiş yükseltilebilen dövüş becerileri ve kahramanların en cesurunu bile kıskandıracak efsanevi bir silah cephanesi olan komik muhteşem bir hikaye, Dan'in The Arcade mücadele festivalinde her ekstrem oyuncuyu tatmin edecek kadar düşman ve patron kavgası var.

Ne için bekliyorsun? Desteğe katıl! Efsanevi ol! ŞİMDİ OYNA!

Oyunu oynamadan önce hikayeyi yakalayın! Web dizisinin her aşamasını izleyin: https://www.youtube.com/playlist?list=PLuNyw_z6mVdXCUK05PYmwYQ3Yozs9hsGs

Bu oyun, isteğe bağlı olarak uygulama içi satın alma işlemleri içerir. Bu özelliği, cihazınızın ayarlar menüsünden devre dışı bırakabilirsiniz.

Http://halfbrick.com/pp adresindeki gizlilik politikamızı görüntüleyin. Hizmet şartlarımızı http://halfbrick.com/tos adresinde görün.

Oyunda kullanılan izinler:

- Ağınızı, kablosuz bağlantınızı ve İnternet durumunuzu kontrol edin: Oyununuzun güncel kalmasını sağlar, çevrimiçi/bulut kaydetme seçeneklerine erişmenizi sağlar ve uygun olduğu yerlerde reklamlar sunar.

- Cihazın uyku moduna geçmesini önleyin: Bu, oyun aktif olduğunda cihazın uyku durumuna geçmesini engeller.

- Uygulama içi satın alımlara izin verin: Bu, oyun içi mağazamızdan alışveriş yapmanıza olanak sağlar.

- Anlık bildirimler alın: Size, etkinlikler, özellikler vb. için mesajlar ve bildirimler gönderme yetk

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.