header
QR Kod
Curiosity Stream (TV)

Curiosity Stream (TV)

3.0.6 geliştirici CuriosityStream Inc.
(0 İncelemeler) Haziran 19, 2024
Curiosity Stream (TV) Curiosity Stream (TV) Curiosity Stream (TV) Curiosity Stream (TV) Curiosity Stream (TV) Curiosity Stream (TV)

En Son Versiyon

Versiyon
3.0.6
Güncelle
Haziran 19, 2024
Geliştirici
CuriosityStream Inc.
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.curiosity.curiositystream.androidtv
Şimdi İndir

Curiosity Stream (TV) Hakkında Daha Fazla

CuriosityStream is the world's first on-demand streaming service for award-winning documentaries that enlighten, entertain and inspire.

CuriosityStream, oldukça geniş bir belgesel kütüphanesine sahip olan bir uygulamadır. Stephen Hawking’in Favori Yerleri, Miniverse ve First Man gibi CuriosityStream özgün yapımlarının yanı sıra BBC belgeselleri olan Yaşamın Harikaları ve Horizon gibi belgeselleri de izleme imkanı sunar. Favori bilim, teknoloji, doğa ve tarih belgesellerine derinlemesine dalabilirsiniz.

Eğer bir CuriosityStream üyesi değilseniz, basitçe curiositystream.com adresinden kayıt olun ve belgesel ve serilere hemen erişim sağlayın.

CuriosityStream üyeliğinden yararlanabilecekleriniz: • Sınırsız belgesel programları izleme • HD kalitesinde belgesellerin her zaman her yerde, birden fazla cihazda izlenme imkanı • Favori konu alanlarınızı bulmanıza yardımcı olan çoklu arama araçları ile başlıkları gözden geçirme • Gösterileri uzunluk ve türlerine göre sıralayarak istediğiniz şeyi hızlı ve kolay bir şekilde bulma • Favori gösterilerinizi değerlendirin ve ilgili içerikler için öneriler alın • İzlemek için sonradan kaydetme veya daha önceden izlediğiniz gösterileri başka cihazlarda devam etme

Bu uygulamayı indirerek, www.curiositystream.com adresinde bulunan CuriosityStream Kullanım Şartlarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.

Abonelik başlatmak için internet erişimi ve geçerli bir ödeme yöntemi gereklidir. CuriosityStream web sitesindeki "Hesabınız" bölümüne giderek istediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Kısmi aylık abonelikler için geri ödeme veya kredi yapılmaz.

Tam Kullanım Şartları için lütfen http://www.curiositystream.com/terms adresini ziyaret edin. Gizlilik Politikası için lütfen http://www.curiositystream.com/privacy adresini ziyaret edin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.