below header
QR Kod
Curiosity Stream

Curiosity Stream

4.1.18 geliştirici CuriosityStream Inc.
(0 İncelemeler) Mart 08, 2024
Curiosity Stream Curiosity Stream Curiosity Stream Curiosity Stream Curiosity Stream Curiosity Stream

En Son Versiyon

Versiyon
4.1.18
Güncelle
Mart 08, 2024
Geliştirici
CuriosityStream Inc.
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.curiosity.curiositystream
Şimdi İndir

Curiosity Stream Hakkında Daha Fazla

CuriosityStream is the world’s leading documentary and non-fiction streaming service covering science, nature, history, biographies of real characters of consequence and pretty much anything else you can think of.

CuriosityStream, Sir David Attenborough gibi ünlülerle birlikte doğal dünyamızı öğrenin. Michio Kaku ve Brian Greene gibi isimlerle birlikte evrenimize merakla bakın, uzay, zaman ve gelecek konularında bakış açınızı genişletin. Zamanın gerisine dönün ve dinozorları, eski tarihi ve homo sapiens'in yükselişini keşfedin.

CuriosityStream ayrıca ailelerin birlikte keyifli ve ilham verici programlar izleyebilecekleri veya çocukların kendi başlarına izleyebilecekleri güvenli bir koleksiyon olan CuriosityKIDS'i de sunuyor. CuriosityKids, öğrenme aşkını ve keşfetme tutkusunu alevlendirecek. Ayrıca, tüm CuriosityStream şovları indirilebilir, böylece çocuklarınızı hareket halindeyken eğlendirebilirsiniz. Çocuklarınızın astronomi, paleontoloji veya tarih alanında ilerlemeye başladığına dair endişeleriniz olmasın, CuriosityStream sizin için ödüllü, reklamsız içeriklerle dolu.

20 milyondan fazla CuriosityStream abonesine katılın ve binlerce beyin güçlendiren belgeseli keşfedin.

CuriosityStream üyelik avantajları: - Belgesel programlamada sınırsız yayın - İnternet bağlantısı olmadan her zaman, her yerde izleyebileceğiniz şovları indirme - Birden fazla cihazda 4K ve HD belgeselleri izleme imkanı - Haftalık olarak yeni içerikler eklenerek izleyecek hiçbir şeyinizin bitmeyecek - Favori konu alanlarınızı hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olacak çoklu arama araçlarıyla başlıklara göz atın - Favori şovlarınızı derecelendirin ve ilgili içerikler için öneriler alın - Daha sonra izlemek için şovları yer imlerine ekleyin veya daha önce izlenen şovları diğer cihazlarda izlemeye devam edin

Hesabınıza giriş yaparak üyeliğinizi herhangi bir zamanda iptal edebilir ve faturalandırmayı durdurabilirsiniz.

Lütfen dikkat: - Ödeme, satın alım onaylandıktan sonra kullanıcının hesabına yüklenecektir - Abonelik otomatik olarak yenilenecek, ancak mevcut dönemin bitiminden en az 24 saat önce otomatik yenileme kapatılmazsa - Hesap, mevcut dönemin bitiminden en az 24 saat önce yenileme için ücretlendirilecektir - Abonelikler, kullanıcı tarafından yönetilebilir ve satın alım sonrasında kullanıcı hesabı ayarlarından otomatik yenileme kapatılabilir Bu uygulamayı indirerek, CuriosityStream Kullanım Koşullarını (https://curiositystream.com/terms) ve Gizlilik Politikasını (https://curiositystream.com/privacy) kabul etmiş olursunuz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.