header
QR Kod
Crunchyroll inbento

Crunchyroll inbento

2.05 geliştirici Crunchyroll, LLC
(0 İncelemeler) Şubat 15, 2024
Crunchyroll inbento Crunchyroll inbento Crunchyroll inbento Crunchyroll inbento Crunchyroll inbento Crunchyroll inbento

En Son Versiyon

Versiyon
2.05
Güncelle
Şubat 15, 2024
Geliştirici
Crunchyroll, LLC
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.crunchyroll.gv.inbento
Şimdi İndir

Crunchyroll inbento Hakkında Daha Fazla

Play free anime-themed mobile games with Crunchyroll® Game Vault, a new service included in Crunchyroll Premium Memberships. No ads, no in-app purchases! *Requires a Mega Fan or Ultimate Fan membership, register or upgrade now for mobile exclusive content.

inbento, Japon kutu öğle yemeği (bento) hazırlarken ebeveynlik ve büyüme hikayesiyle keyifli bir desen eşleştirme bulmaca oyunudur.

120'den fazla şaşırtıcı tarifi yeniden oluştur, zor mekanikleri ustalaş ve yarattığın yiyeceklere sevgini koyarken bir kedi ailesinin hayatını öğren.

TARİFLERİ ÇÖZ Her bulmacada sınırlı sayıda malzeme ve sonuç resmiyle başlarsın - yiyecekleri doğru sırayla döndür, hareket ettir ve yerleştirerek orijinal tarifi yeniden keşfet ve lezzetli bir yemek yap!

KALBİNİ ISITAN BİR HİKAYE Her bölümü bitirmek sana bir kedi ailesinin hayatına ve ebeveynlikteki iniş çıkışlara göz atma fırsatı sunan etkileşimli illüstrasyonlarla ödüllendirir.

120'DEN FAZLA YEMEK HAZIRLAMAK Oyun boyunca, bulmacaları daha heyecanlı hale getirmek için malzemeleri değiştirme, kaldırma ve kopyalama imkanı sunan yeni mekaniklerle karşılaşacaksın!

YEMEK PİŞİRME ANLAYIŞINA İHTİYACIN YOK inbento'yu oynamak için bir profesyonel şef olman gerekmiyor - oyunun rahat tempolu ve metinsiz eğitimi, ihtiyacın olan tüm rehberliği sunarak harika vakit geçirmeni sağlayacak!

**PGA 2019'da Büyük Indie Pitch yarışmasında 1. oldu **

Crunchyroll Premium üyeleri, Japonya'da yayınlandıktan kısa bir süre sonra yayınlanan simulcast diziler de dahil olmak üzere 1.300'den fazla benzersiz başlığa ve 46.000 bölüme erişimle, reklamsız bir deneyimden yararlanırlar. Ayrıca üyelik, çevrimdışı görüntüleme erişimi, Crunchyroll Store'a indirim kodu, Crunchyroll Game Vault erişimi ve daha fazlası gibi özel avantajlar sunar!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.