header
QR Kod
Connected2.me Anonim Chat

Connected2.me Anonim Chat

3.351 geliştirici C2M
(0 İncelemeler) Şubat 08, 2024
Connected2.me Anonim Chat Connected2.me Anonim Chat Connected2.me Anonim Chat Connected2.me Anonim Chat Connected2.me Anonim Chat

En Son Versiyon

Versiyon
3.351
Güncelle
Şubat 08, 2024
Geliştirici
C2M
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.connected2.ozzy.c2m
Şimdi İndir

Connected2.me Anonim Chat Hakkında Daha Fazla

Connected2.me ile anonim olarak mesajlaşmaya başla!

Connected2.me uygulaması, arkadaşlarınla ve yeni insanlarla anonim olarak konuşmanı sağlayan bir sosyal ağdır. Uygulamada, profil linkini paylaşarak arkadaşlarını gizli ve eğlenceli sohbet için davet edebilirsin. Ayrıca, yeni insanları takip edebilir, onların hikayelerine bakabilir ve kendi hikayeni paylaşarak onlarla tanışabilirsin.

Milyonlarca eğlenceli sohbet, Shuffle ekranında seni bekliyor. Bu özellik sayesinde, yeni insanlarla tanışabilir ve onların hikayelerini takip edebilirsin. Uygulama hızlı, ücretsiz, eğlenceli ve anonim bir chat deneyimi sunuyor. Shuffle özelliği sayesinde, kimliğin gizli olarak sohbet edebilir ve sana özel linki sosyal medyada paylaşarak arkadaşlarınla anonim olarak konuşabilirsin.

Connected2.me, sırlarını, duygularını ve itiraflarını paylaşabileceğin, yeni insanlarla tanışabileceğin ve onların fikirlerini alabileceğin bir platformdur. Ünlüler ve sosyal medya fenomenleri de bu uygulamayı kullanarak seninle tanışabilir ve merak ettiklerini sorabilirler.

Uygulama, günlük Shuffle listesinde yer alan yeni insanlarla tanışmanı ve anonim sohbetin keyfini çıkarmanı sağlar. Ayrıca hikayeler paylaşabilir ve takipçilerinden mesaj alabilirsin. Bununla birlikte, "Öne Çıkar" seçeneklerinden birini kullanarak daha fazla görünür olabilir ve daha fazla mesaj alabilirsin. "Connected2.me Plus" üyeliğine geçerek ise daha fazla "Öne Çıkar" süresi, "Plus Badge" ve özel filtreleme gibi sıra dışı özelliklerden faydalanabilirsin.

Sonuç olarak, Connected2.me uygulaması hızlı, eğlenceli ve anonim bir chat deneyimi sunan, yeni insanlarla tanışmanı ve onlarla güvenli bir şekilde sohbet etmeni sağlayan bir sosyal ağdır. Ücretsiz olarak indirilebilir ve kullanıcıların sosyal medyada anonim olarak paylaşımlar yapmalarına olanak tanır. Sırlarını, duygularını ve itiraflarını paylaşabileceğin, ünlülerle ve sosyal medya fenomenleriyle tanışabileceğin ve arkadaşlarınla anonim olarak sohbet edebileceğin bu uygulama, yepyeni bir sosyal ağ deneyimi sunuyor.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.