below header
QR Kod
Comera - Video Calls & Chat

Comera - Video Calls & Chat

5.0.7 geliştirici Comera Technology LLC
(0 İncelemeler) Mart 20, 2024
Comera - Video Calls & Chat Comera - Video Calls & Chat Comera - Video Calls & Chat Comera - Video Calls & Chat Comera - Video Calls & Chat Comera - Video Calls & Chat

En Son Versiyon

Versiyon
5.0.7
Güncelle
Mart 20, 2024
Geliştirici
Comera Technology LLC
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.is.core.app
Şimdi İndir

Comera - Video Calls & Chat Hakkında Daha Fazla

Comera is a free-messaging app that allows you to talk to your friends and family via one-to-one chats, voice calls, and video calls through connectivity over mobile data or Wi-Fi. It also enables you to connect through group chats and lets you share photos, videos, documents, locations, and a whole lot more.

Neden Comera?

Comera, sınırsız mesaj ve aramaları, uluslararası olarak sesli ve görüntülü aramalar da dahil olmak üzere sınırlamalara sahip değildir. Sınırsız saatler boyunca ücretsiz konuşun.

Grup sohbetleri: Daha hızlı iletişim için birden fazla kişiyle iletişim kurun.

Reklamsız: Sıkıcı reklamlar olmadan sorunsuz bir iletişim deneyimi yaşayın.

Güvenli ve güvende: Comera, Mesajlarınızın ve aramalarınızın tamamen güvenli ve özel kalmasını sağlamak için End-to-End Şifreleme gibi özelliklerle donatılmıştır.

Her yerde konuşun: Dünya çapında arkadaşlarınız ve ailenizle konuşun. Günün saati veya dolaşım ücretleri hakkında endişelenmenize gerek yok.

Hızlı ve güvenli erişim: Comera'yı telefon numaranızı girerek kullanmaya başlayın ve OTP aracılığıyla doğrulayın. Uygulamayı her kullanmak istediğinizde giriş yapmanıza gerek yok.

Kişi senkronizasyonu: Ayrı bir kişi listesi oluşturmanıza gerek yok. Comera ile telefonunuzun kişi listesini kolayca entegre edin ve hemen mesajlaşma, paylaşma ve arama yapın.

Medya paylaşımı: Fotoğraflar, videolar, belgeler, konumlar ve daha fazlasını paylaşmak mı istiyorsunuz? Comera, tüm multimedya paylaşım ihtiyaçlarınızı destekler.

Emojiler: Heyecan verici emojiler ve etiketlerle sohbetlerinizi çok daha eğlenceli hale getirin.

Size daha iyi bir Comera deneyimi sunmak için aktif olarak çalışıyoruz. Sorularınız, müşteri desteği ve geri bildirimleriniz için bize info@mycomera.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.