header
QR Kod
Coloring Book by PlayKids

Coloring Book by PlayKids

1.1.0 geliştirici Playkids BV
(0 İncelemeler) Mayıs 28, 2024
Coloring Book by PlayKids Coloring Book by PlayKids Coloring Book by PlayKids Coloring Book by PlayKids Coloring Book by PlayKids Coloring Book by PlayKids

En Son Versiyon

Versiyon
1.1.0
Güncelle
Mayıs 28, 2024
Geliştirici
Playkids BV
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.playkids.coloring
Şimdi İndir

Coloring Book by PlayKids Hakkında Daha Fazla

"Coloring Book by PlayKids” is an online game for coloring drawings that brings together children’s favorite elements in creativity-filled moments to play with family, friends, or even by themselves!

Bu uygulama, çocukların hayal güçlerini renkler, dokular ve eğlenceli aktiviteler kullanarak serbest bırakmalarını sağlar! Tema ve çizim seçildikten sonra, çocuklar 4 farklı araç arasından (sihirli fırça, renkli kalem, klasik kalem ve işaretleyici) seçim yapacaklar ve bu araçlar sayesinde farklı vuruşlar ve dokularla resimler oluşturabilecekler. Ayrıca, 40'dan fazla renk seçeneği de bulunmaktadır, böylece yaratıcılık akışına izin verilir ve eğlenceye liderlik edilir.

PlayKids'in çocuk gelişimi uzmanları tarafından oluşturulan bu boyama oyunu, 9 farklı tema paketi arasında 140'tan fazla çizime sahiptir. Bu temalar arasında hayvanlar, harf yazma, anma günleri gibi seçenekler bulunmaktadır.

"Coloring Book by PlayKids", çocuklarda aşağıdaki becerileri teşvik eder ve geliştirir: - ince motor beceriler - renk tanıma - yaratıcılık ve hayal gücünü uyarma - konsantrasyonu geliştirme - duygusal düzenleme - sanatsal ifade

Yaş Derecelendirmesi "Coloring Book by PlayKids", 2 (iki) yaşından büyük çocuklar için uygundur.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.