header
QR Kod
Coin Master

Coin Master

3.5.1630 geliştirici Moon Active
(0 İncelemeler) Mayıs 31, 2024
Coin Master Coin Master Coin Master Coin Master Coin Master Coin Master

En Son Versiyon

Versiyon
3.5.1630
Güncelle
Mayıs 31, 2024
Geliştirici
Moon Active
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.moonactive.coinmaster
Şimdi İndir

Coin Master Hakkında Daha Fazla

Viking köyünü inşa edip zirveye tırmanmak için saldırı, akın ve çevirmede Facebook arkadaşlarına ve dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncuya katıl!

Bir sonraki Coin Master olmak senin için mümkün! Ancak bunun için gerekli özelliklere sahip olmalısın. Bu mobil oyununda zamanda yolculuk edip sihirli diyarlarda dövüşerek en iyi Korsan, Hippi, Kral, Savaşçı veya hepsinden de üstün bir VİKİNG olabilirsin. Zamanda yolculuk ederek ve savaşarak Coin Master olmanın heyecanını keşfet!

Ganimet kazanmak için çarkı çevir! Şansına saldırı zamanı geldiğinde, ganimet, kalkanlar veya akınlar gibi farklı ödüller kazanabilirsin. Para veya altın çuvallarının üzerine gelerek ganimetini al ve böylece güçlü köyler inşa ederek seviyeni yükselt. Diğer vikinglerin saldırılarından köyünü korumak için kalkanlar kazan. En güçlü köy ve en çok ganimete ulaşarak Coin Master ol! Köyünü koru ve en güçlü viking sensin!

Yakındaki vikinglere saldır ve baskın düzenle! Ganimet kazanmanın tek yolu slot makineleri değil, onu çalabilirsin de! Köyünü kurmak için yeterli ganimeti biriktirmek için dost ve düşmanlarına saldır, baskın düzenle. Kumbaranı kırmaya gerek yok! Düşmanlarına karşı savaş ve galip gel. Köyüne saldıranlardan intikamını al ve hakkın olanı al! Altın Dozerini getir ve tekrar zengin ol! Başkasının köyünde neler keşfedebileceğini asla bilemezsin! Hazineleri çalmak için cesur ol, saldır ve baskın düzenle!

Kartları topla! Sadece ganimet değil, hazine de önemli! Setleri tamamlamak için kartları topla ve bir sonraki köye ilerle. Fethettiğin her köyde kazancın daha da büyük olacak. Hazineleri toplamak için kartları topla ve sonraki seviyeye geç!

Arkadaşlarınla oyna! Online topluluğumuzdaki diğer oyuncularla kartlarını değiştirerek tüm koleksiyonu tamamla. Hızla büyüyen interaktif Facebook topluluğuna katıl, viking arkadaşlar edin, büyük ödüller kazan ve hazineleri değiş tokuş et! Arkadaşlarınla birlikte savaş ve bir sonraki Coin Master olmak için birlikte çabala!

Özel teklifler ve bonuslar için Coin Master'ı Facebook ve Instagram'da takip et! Facebook ve Instagram hesaplarımızı takip ederek özel teklifler ve bonuslar kazanabilirsin. Ayrıca, oyun hakkındaki soruların için Destek ekibimize ulaşabilirsin. Hizmet şartları ve gizlilik bildirimi hakkında bilgi almak için de linkleri ziyaret edebilirsin. Coin Master olmak için takipte kal ve destek ekibimizden yardım al!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.