header
QR Kod
CodyCross: Çapraz Bulmaca

CodyCross: Çapraz Bulmaca

1.84.2 geliştirici Fanatee, Inc.
(0 İncelemeler) Mayıs 25, 2024
CodyCross: Çapraz Bulmaca CodyCross: Çapraz Bulmaca CodyCross: Çapraz Bulmaca CodyCross: Çapraz Bulmaca CodyCross: Çapraz Bulmaca CodyCross: Çapraz Bulmaca

En Son Versiyon

Versiyon
1.84.2
Güncelle
Mayıs 25, 2024
Geliştirici
Fanatee, Inc.
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.fanatee.cody
Şimdi İndir

CodyCross: Çapraz Bulmaca Hakkında Daha Fazla

Hep aynı tarz bulmaca oyunları oynamaktan sıkıldıysan sana harika bir haberimiz var! Dünyanın en güzel oyunları bu uygulamada!

CodyCross adlı uygulama, COD-X gezegeninden gelen meraklı bir dost olan yeni arkadaşın. Çengel bulmaca ve kare bulmaca sevenler için ideal olan bu popüler kelime oyunu, sen bulmaca çözdükçe bilgini arttıracak.

Uygulama, Türkçe içerikli çapraz bulmacalar ile daha da eğlenceli bir deneyim sunuyor. Scrabble, Kelimelik, Quizzland gibi bilgi ve kelime oyunları oynuyorsan, CodyCross tam sana göre! Bu uygulama, klasik bulmaca ve bilmece oyunlarından farklı ve daha zengin bir deneyim sunuyor.

CodyCross, aynı anda hem çengel bulmaca hem de kelime oyunu tarzında bulmaca çözmeyi sevenler için ideal. Üstelik oyunlar internet bağlantısı olmadan da oynanabiliyor. Az MB'lı olması sayesinde hem büyükler hem de gençler için uygun bir oyun.

Eğlendirirken öğrenmenin gücünü keşfet! CodyCross, farklı temalarda yüzlerce bulmacaya sahip. Bu sayede kelime bilginizi test edebilir ve dağarcığınıza yeni kelimeler ekleyebilirsiniz. Oyunun eğlenceli yapısı sayesinde kendinizi bir kelime oyunu programında yarışıyor gibi hissedeceksiniz. Ayrıca bu kelime bulmaca oyununda arkadaşlarınızla da gizli mesajlar gönderebilirsiniz.

Bilgi güçtür! CodyCross, bilmece oyunları ve kelime oyunları tutkunları için ideal bir seçim. Eğer hep bulmaca çözerken buluyorsanız, sözlükte kelime anlamlarına bakmayı seviyorsanız ve kelimelerle beyin fırtınası yapmayı seviyorsanız, bu oyunu denemelisiniz. Üstelik ücretsiz ve internetsiz oynanabilen bu çengel bulmaca, internet paketinizi de koruyacak.

CodyCross, çengel bulmaca, kelime oyunu, bulmaca oyunları ve bilmece oyunu sevenler için özel olarak tasarlanmış bir kelime bulmaca uygulamasıdır. Her gün yenilenen içeriği ve göz alıcı animasyonları ile göze ve zihne hitap ediyor. Ayrıca CodyCross sayesinde kelime uzmanları buluşuyor ve kelime hazinelerini paylaşıyorlar.

CodyCross, farklı modlar içeren bir oyun. Günün Bulmacası, Günün Şifresi, Görevler gibi modlar sayesinde oyunu her zaman farklı bir deneyim olarak yaşayabilirsiniz. Üstelik Türkçe içeriği sayesinde çengel bulmaca daha da keyifli bir hale geliyor. Bulmaca çözdükçe kitap toplayabilir ve zihninizi güçlendirebilirsiniz. Unutmayın, bilgi güçtür!

Abonelik: CodyCross'ta bir adım öne çıkmak istiyorsanız, abonelik size özel bir deneyim sunuyor. Reklamsız oynama seçeneği, sınırsız enerji, premium ödül sandıkları ve bitz sayacını tamamlayınca iki kat ödül gibi avantajlar abonelik sayesinde sizin olabilir.

Uygulamanın gizlilik politikası için https://fanatee.com/privacy-policy

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.