below header
QR Kod
Çocuklar İçin İngilizce

Çocuklar İçin İngilizce

4.0.144 geliştirici Miracle FunBox
(0 İncelemeler) Şubat 27, 2024
Çocuklar İçin İngilizce Çocuklar İçin İngilizce Çocuklar İçin İngilizce Çocuklar İçin İngilizce Çocuklar İçin İngilizce Çocuklar İçin İngilizce

En Son Versiyon

Versiyon
4.0.144
Güncelle
Şubat 27, 2024
Geliştirici
Miracle FunBox
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.funbox.englishkid
Şimdi İndir

Çocuklar İçin İngilizce Hakkında Daha Fazla

İngilizce öğrenme uygulamamız, İngilizce kelime hazinesini, dinleme ve okuma becerilerini geliştirmesi gereken çocuklarınız için çok faydalıdır. Dinleme, heceleme oyunları, okuma oyunları, çocuklar için ABC oyunları vb. gibi çocuklar için çok çeşitli kelime hazinesi ve birçok eğitici oyunla çocuklarınızın İngilizce öğrenmesine izin verebilirsiniz.

Bu uygulama, çocuklar ve okul öncesi öğrenciler için İngilizce kelimeleri öğrenmek için tasarlanmıştır. Dersler iyi organize edilmiştir ve öğrencilere ve çocuklara en etkili şekilde kelime dağarcıklarını öğretmeyi amaçlar. Öğretici oyunlarımız basit ve anlaşılır olmakla birlikte aynı zamanda ilgi çekici ve ödüllendiricidir.

Çocuklar için ABC oyunları, İngilizce harfleri tanımak ve telaffuz etmeyi öğrenmek için basit testler sunar. Fonetiğin öğrenilmesi, İngilizce öğrenme sürecinde önemli bir rol oynar ve çocukların kolayca alfabeyi öğrenmesine yardımcı olmak için basit kelime oyunları entegre edilmiştir. Ayrıca, çocukların kelime dağarcıklarını geliştirmelerine yardımcı olmak için mini kelime oyunları da sunulmaktadır. Bu oyunlar sayesinde çocuklar İngilizce renkler, meyveler, yiyecekler, doğa ve daha fazlasını öğrenebilirler.

Yeni yürümeye başlayan çocuklar ve okul öncesi öğrenciler için eşleştirme oyunları da sunulmaktadır. Bu oyunlar sayesinde çocuklar her kelime konusunu öğrenirken eğlenecek ve öğrenme sürecini daha ilgi çekici hale getirecekler. Tüm dersler, çocuklar için sıkılmadan öğrenebilecekleri ilginç öğrenme oyunlarıdır. Ayrıca, uygulamadaki her kelimenin göz alıcı illüstrasyonları da bulunmaktadır.

Bu uygulama, çocukların İngilizce öğrenirken sıkılmamalarını sağlamak için çeşitli özellikler sunmaktadır. ABC kursu ile çocuklar harf öğrenme sürecine adım adım yönlendirilirken, kelime kursu ve sayı kursu da çocukların İngilizce kelimeleri ve temel matematik işlemlerini öğrenmelerine yardımcı olur. Ayrıca, uygulama çoklu dil desteği sunar ve çocuklar farklı dillerde İngilizce öğrenebilirler. Günlük ve ömür boyu liderlik tablosu ve göz alıcı avatarlar da öğrenme sürecini daha eğlenceli hale getirir.

Bu uygulama, günlük hayatta kullanılan birçok konuyu içermektedir. Çocuklar İngilizce renkler, hayvanlar, alfabe, sayılar, meyveler, yiyecekler, meslekler, duygular ve daha fazlasını öğrenebilirler. Uygulama geliştiricileri, çocuklar için en iyi öğrenme deneyimini sunmak için sürekli olarak çalışmaktadır ve uygulamaya düzenli olarak yeni konular eklenmektedir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.