below header
QR Kod
Çocuklar için eğitici oyunlar

Çocuklar için eğitici oyunlar

1.0.2 geliştirici Wow Kids
(0 İncelemeler) Mart 30, 2024
Çocuklar için eğitici oyunlar Çocuklar için eğitici oyunlar Çocuklar için eğitici oyunlar Çocuklar için eğitici oyunlar Çocuklar için eğitici oyunlar Çocuklar için eğitici oyunlar

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.2
Güncelle
Mart 30, 2024
Geliştirici
Wow Kids
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.eruditoplus.funny.food5.kids.toddlers.learning.games
Şimdi İndir

Çocuklar için eğitici oyunlar Hakkında Daha Fazla

Bulmacalar ile çocuklar için oyun, çocuğunuzun gelişimi için 15 bebekler için oyun vardır! Okul öncesi oyunlar, 3 yaş eğitici oyunlar ve ücretsiz bebek oyunları!

Oyun Funny Food 5, çocukların eğlenceli ve sevimli karakterlerin dünyasına götüren ve 15 zeka oyunundan oluşan bir koleksiyondur. Bu oyunlar, çocukların okul öncesi dönemde bulmacalar ve diğer konularda ustalaşmalarına yardımcı olacak komik meyve ve sebzelerle doludur.

Funny Food 5, 2 ila 7 yaş arası çocuklar için uygundur ve hem kız hem de erkek çocuklar tarafından sevilen bir oyundur. Bu okul öncesi oyunlar, eğitim uzmanları tarafından hazırlanmıştır ve en küçük çocuklar bile öğrenebilir ve oynayabilirler.

🧩 Mini 3 yaş eğitici oyunlar, gizli birçok harika alıştırmayla MANTIK GELİŞTİRMEK için tasarlanmıştır. Çocuğunuz, ücretsiz bebek oyunlarımızda yeni arkadaşları için sanal pizza yaparken parça ve bütün kavramlarını öğrenecektir!

🎈 Bu bebekler için oyun, RENKLER ve ŞEKİLLERİ ÖĞRENMEK için birbirinden farklı kurabiyeler hazırlayarak eğlenceli renk ve şekil uygulamaları içerir. Ayrıca, erkek çocuk oyunları içinde makineleri ve arabaları seven çocuklarınız için yiyecekleri boyutlarına göre sınıflandırıp helikoptere yükleyebilecekleri okul öncesi oyunlarımız da vardır!

🎀 Giydirme oyunları, karakterler için hoş kombinler oluşturarak YARATICILIĞI ARTTIRMAK için tasarlanmıştır. Bu eğlenceli kız ve erkek çocuk oyunlarımızla çocuğunuzun yaratıcılığını geliştirebilirsiniz.

🎁 Eğitici oyun setimiz, ince motor becerilerinin gelişimi için ekrana dokunarak ve eğlenceli yiyecekleri doğru yerlere yerleştirerek çocuklarınızı YAZI YAZMAYA HAZIRLAR. Ayrıca, doğru miktarda yiyecekle şirin hayvanları besleyerek oyun oynayabilir ve 1'DEN 5'E KADAR SAYABİLİRLER. Ayrıca, oyuncak tartıyı kullanarak doğru miktarda yiyeceği tartabilirler.

⭐️ Mağazada, rafta, kutularda, kamyonlarda, çantada vb. canlı ve eğlenceli karakterleri sınıflandırarak HAFIZA VE DİKKAT GELİŞTİREBİLİRLER. Bu eğitici oyun setimizde, çocuklarınız renkli ve eğlenceli karakterleri sınıflandırarak zihinlerini geliştirebilirler.

Okul öncesi oyunlar mı arıyorsunuz? Funny Food 5, çocuğunuzun nesnelerin, şekillerin ve renklerin isimlerini öğrenmesine yardımcı olacak ve onların etkin bir kelime haznesi edinmelerine yardımcı olacak 5 yaş zeka oyunlarını deneyebilirsiniz. Oyun oynayın ve öğrenin!

Lütfen dikkat: Ücretsiz çocuk oyunları sürümünde, ekran görüntülerinde gördüğünüz içeriğin sadece bir kısmı bulunmaktadır. Tüm içeriğe erişmek için çocuk zeka oyunlarımızdan birini satın almanız gerekmektedir.

🌟

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.