header
QR Kod
Çocuklar Dil Öğreniyor

Çocuklar Dil Öğreniyor

8.3.3 geliştirici ATi Studios
(0 İncelemeler) Nisan 26, 2024
Çocuklar Dil Öğreniyor Çocuklar Dil Öğreniyor Çocuklar Dil Öğreniyor Çocuklar Dil Öğreniyor Çocuklar Dil Öğreniyor Çocuklar Dil Öğreniyor

En Son Versiyon

Versiyon
8.3.3
Güncelle
Nisan 26, 2024
Geliştirici
ATi Studios
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.atistudios.mondly.kids.languages
Şimdi İndir

Çocuklar Dil Öğreniyor Hakkında Daha Fazla

Çocuğunuzun çok kısa bir süre yeni bir dil öğrenmesini sağlayacak eğlenceli ve ücretsiz eğitici uygulama mı arıyorsunuz? İşte buldunuz! Çocuklar için Mondly, anaokulu, okul öncesi veya okulun ilk yılı çağındaki küçüklere ve çocuklara 33 farklı yabancı dil öğreten, eğlenceli, katılımcı ve ücretsiz eğitici oyundur.

Hemen indirin ve çocuğunuzun iki dil bilmesini ve İspanyolca, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca öğrenmesini sağlayın! Yabancı dil öğrenme serüveninde unutulmaz bir deneyim yaşayacaklar ve hayvanlar, doğa, meyve ve yiyecekler, organlar, renkler ve sayılar gibi konularda bilgi sahibi olacaklar. Mondly, çocuklar için eğlenceli ve sezgisel bir öğrenme ortamı sunmaktadır. Kelime kartları, kelime oyunları, cümle kurma oyunları, profesyonel ses aktörleri sayesinde dil öğrenmek çocuklar için daha eğlenceli ve etkili bir hale gelmektedir.

Aile dostu kurslarımız, çocukların yabancı dil alfabesini öğrenmesine yardımcı olacak özelliklere sahiptir. Çocuklar için çekici görseller, mükemmel ses efektleri ve harika animasyonlar sayesinde dil öğrenme yolculuğu daha da eğlenceli hale gelmektedir. Yepyeni kelime birleştirici ile dil bilgisi öğrenmek daha kolay bir hale gelmektedir.

33 farklı dil öğreten Mondly, çocuğunuzun dil uzmanı olmasını sağlayacaktır. Çocuklar için İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca ve İtalyanca gibi en yaygın 5 yabancı dili öğrenmelerine yardımcı olacaktır. Çocuk dostu alfabe oyunu sayesinde çocuğunuz daha hızlı bir şekilde alfabeyi ve yüzlerce yeni kelimeyi öğrenecektir. Ücretsiz günlük dersler ve haftalık eğlenceli sınavlar sayesinde dil öğrenmek daha keyifli bir hale gelmektedir. Hemen indirin ve çocuğunuzun dil öğrenme yolculuğuna başlayın!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.