header
QR Kod
Çocuklar Çiftliği Oyunları

Çocuklar Çiftliği Oyunları

1.4.9 geliştirici Timpy Games For Kids, Toddlers & Baby
(0 İncelemeler) Mayıs 22, 2024
Çocuklar Çiftliği Oyunları Çocuklar Çiftliği Oyunları Çocuklar Çiftliği Oyunları Çocuklar Çiftliği Oyunları Çocuklar Çiftliği Oyunları Çocuklar Çiftliği Oyunları

En Son Versiyon

Versiyon
1.4.9
Güncelle
Mayıs 22, 2024
Geliştirici
Timpy Games For Kids, Toddlers & Baby
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.iz.farm.game.kids.animal.farming
Şimdi İndir

Çocuklar Çiftliği Oyunları Hakkında Daha Fazla

Bir çiftlik hayatı yaşamanın, taze meyve ve sebzeleri toplamanın, sevimli çiftlik hayvanlarına bakmanın, çiftlik ahırı inşa etmenin ve daha fazlasının keyfini yaşayabileceğin en üst düzey hayvan çiftliği oyunu Çocuklar için Hayvan Çiftliği Oyunları' na (Farm Games for Kids) hoş geldin!

Çocuklar için hazırlanmış bu çiftlik oyunlarında ellerini kirlet ve çeşitli ekinler ekerken ve yetiştirirken kendini çiftçiliğin güzel dünyasına bırak ve çiftlik evinde küçük çiftçi hayatı yaşamanın tadını çıkar. Mahsullerini yetiştirdikten sonra, onları hasat etme zamanı! Ama sinir bozucu solucanlara ve meyve ve sebzelerine zarar verebilecek diğer böceklere dikkat et.

Ürünlerinin sağlıklı kalması ve pazarda satılmaya hazır olmaları için bunları dikkatlice çıkarman gerekecek. Hasat ettikten sonra, mahsullerini sepetine eklemenin zamanı geldi. Sebzeleri tek tek sürükleyip sepetine bırakabilirsin, pazar yolunda zarar görmemeleri için onları güzelce dizdiğinden emin ol.

Sonrasında sebzelerini pazara göndermen gerekli. Kamyonu dükkana göndermek için hat izini çiz. Kamyon pazara giderken sebzeleri tek tek toplayacak, bu yüzden düzgün bir şekilde yerleştirildiklerinden emin ol! Kamyon pazara vardığında, sebzelerini dükkana sürükleyip bırakabilirsin. Bonus puan için sebze kasalarını karşılık gelen uygun gölgeleri ile eşleştirmeye çalış!

Ürün yetiştirmenin yanı sıra, sevimli çiftlik hayvanlarına da bakabilirsin. Hayvan çiftliği oyununda, dokunarak ve bir kesici kapmak için basılı tutarak çiftlik hayvanlarından dikenleri çıkarman gerekecek. Hayvanın vücudundan dikenleri birer birer kesmek için sivri uçların üzerine gel. Sivilcelere krem, kesikler üzerine iyileştirici krem sür.

Evcil bir hayvan yaralanırsa, etkilenen yere bandaj uygula ve şişmiş bölgelere buz torbası koy. Bakımdan sonra sevimli çiftlik hayvanlarını besleyebilir ve hatta banyo yaptırabilirsin! Onları sabun Ile yıka, köpüğü suyla temizle ve kurutmak için bir saç kurutma makinesi kullan. Küçük çiftçi oyunlarında zaman geçirmek için mini oyunlar da oynayabilirsin.

Hayvan yüzü eşleştirme oyunumuzda, hayvanların yüzlerini doğru vücutlarıyla eşleştirebilirsin. Gölge eşleştirme oyunumuzda, hayvanları eşleşen gölgelerine ekleyebilirsin. Ayrıca, aynı renkteki meyveleri sürükleyip ilgili sepetlere bırakarak renk ayırma meyve oyunumuzu da oynayabilirsin.

Hayvan bebeklerini ebeveynleriyle eşleştir, çalılar içinde saklanan hayvanları yakala çalılar, ya da onları yakalamak için her hayvana dokunarak bizim köstebek vurma oyunumuzu oyna!

Son olarak, bitkilerden meyve toplayabilir, onları kendi sepetlerine yerleştirebilir, meyve sıkacağına ekleyebilir ve şişeleri taze meyve suyu ile doldurabilirsin! Bu, emeğinin meyvelerinin tadını çıkarmanın eğlenceli bir

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.