header
QR Kod
Çocuklar Balon Patlatma Oyunu

Çocuklar Balon Patlatma Oyunu

33.7 geliştirici App Family Kids - Games for boys and girls
(0 İncelemeler) Mayıs 31, 2024
Çocuklar Balon Patlatma Oyunu Çocuklar Balon Patlatma Oyunu Çocuklar Balon Patlatma Oyunu Çocuklar Balon Patlatma Oyunu Çocuklar Balon Patlatma Oyunu Çocuklar Balon Patlatma Oyunu

En Son Versiyon

Versiyon
33.7
Güncelle
Mayıs 31, 2024
Geliştirici
App Family Kids - Games for boys and girls
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
se.appfamily.balloonpopfree
Şimdi İndir

Çocuklar Balon Patlatma Oyunu Hakkında Daha Fazla

Renkli grafikler, sevimli hayvanlar ve çeşitli arka planlar ile çocuklar için klasik bir balon haşhaş oyunu! Balonların hızını ve boyutunu bebeğinizin veya çocuğunuzun beceri seviyesinde ayarlayabilirsiniz. Rahatlatıcı, İnternet bağlantısı olmadan (çevrimdışı) çalışır ve 2024 de güncellenir!
License

Bu uygulama, reklam içermeyen bir oyun sunuyor. 5 oyun modu bulunmaktadır. Bunlar arasında normal mod, sadece eğlenmek için patlatılan balonlarla bebekler için harika bir bebek oyunu yer alıyor. Ayrıca A-Z modu, pop balonları ve yüksek sesle konuşulan mektupların adlarını içeriyor. 1-20 modu, numaraları içeren balonları açıp yüksek sesle konuşulan sayıların adlarını duymayı sağlıyor. Renkler modu, farklı renklerdeki balonlar ve yüksek sesle konuşulan renklerin adlarını içeriyor. Şekiller modu, temel geometrik şekilleri öğrenmeyi sağlıyor ancak bu mod için uygulama içi satın alma gerekiyor. Tüm bu oyun modları, küçük çocuklar için eğitici bir oyun olarak tasarlanmıştır. Farklı kelime kategorileri ile birleştirilmiş basit İngilizce, çocuklar için eğlenceli bir İngilizce öğrenme oyunu haline getiriyor. Ayrıca, aynı modlar 10 farklı dilde mevcuttur, bu diller arasında İspanyolca, Almanca, Fransızca, Portekizce, İtalyanca, Rusça, Felemenkçe ve İsveççe yer alıyor. Başlangıçta küçük çocuklar için tasarlanmış olan bu balon patlatma oyunu, nörolojik rahatsızlıkları olan kullanıcıların da büyük beğenisini kazanmıştır. Bu rahatsızlıklara sahip kullanıcılar da bu oyundan fayda sağlayabilmektedir. Oyun, herkes için erişilebilirliği ve keyfi artırmak amacıyla özelleştirilebilir özellikler içerir. Kullanıcılar, balonların boyutunu ve hızını artırarak motor beceri zorlukları olanlar için oyunu daha kolay hale getirebilirler. Ayrıca, duyusal olarak dostça bir deneyim sunmak için ses efektlerini, müziği ve arka plan resimlerini değiştirebilirler. Bu ayarlamalar, oyuncuların yeteneklerine uygun, ilgi çekici ve terapötik bir ortam yaratmaya yardımcı olur. Ücretsiz sürümde 4 normal balon, 3 hayvan ve 2 farklı arka plan yer alıyor. Tam sürümde ise (uygulama içi satın alma ile açılan) 7 normal balon, 3 özel balon, 10 hayvan ve 3 farklı arka plan ile daha eğlenceli bir deneyim sunuluyor. Daha fazla eğlence için ise çocukların diğer oyunlarına da göz atılabilir. Müzik kısmında ise Kevin MacLeod tarafından sağlanan ve Creative Commons Attribution 3.0 License altında lisanslı olan müzik kullanılmıştır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.