below header
QR Kod
Çocuk Ninnileri: Çocuk Şarkısı

Çocuk Ninnileri: Çocuk Şarkısı

1.0.9 geliştirici IDZ Digital Private Limited
(0 İncelemeler) Mart 08, 2024
Çocuk Ninnileri: Çocuk Şarkısı Çocuk Ninnileri: Çocuk Şarkısı Çocuk Ninnileri: Çocuk Şarkısı Çocuk Ninnileri: Çocuk Şarkısı Çocuk Ninnileri: Çocuk Şarkısı Çocuk Ninnileri: Çocuk Şarkısı

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.9
Güncelle
Mart 08, 2024
Geliştirici
IDZ Digital Private Limited
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.iz.games.kids.toddler.nursery.rhymes.children.songs
Şimdi İndir

Çocuk Ninnileri: Çocuk Şarkısı Hakkında Daha Fazla

Çocuğunuzu ücretsiz çocuk ninnileri, erken öğrenme çocuk şarkıları, KidloLand'daki küçük çocuk oyunları ve etkinliklerle memnun edin.

KidloLand, Old MacDonald, Itsy Bitsy Spider, Humpty Dumpty, Row Your Boat ve daha fazlasının interaktif ninni videolarını içeren bir çocuk uygulamasıdır. Bu uygulama, erken öğrenme çocuk şarkılarına eşlik etmeyi ve küçük çocuklar için eğlenceli okul öncesi oyunlarını oynamayı sağlar. KidloLand özel bir uygulamadır, çünkü çocukların oynarken ekrandaki karakterlerle etkileşime girmelerine izin verir.

Uygulamada en sevilen çocuk ninnileri olan Old MacDonald, Itsy Bitsy Spider, Humpty Dumpty, Row Your Boat gibi şarkılar bulunmaktadır. Ayrıca, ABC Fonetiği & ABC şarkıları, ilk kelimeler, meyveler, araçlar, hayvanlar gibi öğrenmek için eğlenceli ve orijinal çocuk şarkıları videoları da mevcuttur.

KidloLand, diğer uygulamalardan farklı olarak çocukların komik animasyonlar ve seslerle canlanmalarını sağlamak için ekrandaki hayvanlara dokunabilecekleri interaktif ninni videoları sunar. Bu sayede çocuklar hem eğlenir hem de öğrenir.

Ebeveynler, çocuk uygulamalarının sürekli internet bağlantısına ihtiyaç duymamasını tercih eder. KidloLand uygulamasında, içeriği indirdikten sonra wifi bağlantısına gerek yoktur. Bu nedenle, yolculuklar, uçuşlar, doktor bekleme odaları gibi internet erişiminin sınırlı olduğu durumlarda veya sadece çocukların evde meşgul olması için mükemmel bir uygulamadır.

KidloLand uygulaması, 1, 2, 3, 4 ve 5 yaşındaki çocuklar için uygun olan ninni videoları ve oyunlar içerir. Bu sayede, çocuklar için eğlenceli ve öğretici bir deneyim sunar ve onların erken yaşta öğrenmelerine yardımcı olur.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.