header
QR Kod
Çocuk Namaz Sureleri

Çocuk Namaz Sureleri

1.7.4 geliştirici Dr.Selim
(0 İncelemeler) Haziran 08, 2024
Çocuk Namaz Sureleri Çocuk Namaz Sureleri Çocuk Namaz Sureleri Çocuk Namaz Sureleri Çocuk Namaz Sureleri Çocuk Namaz Sureleri

En Son Versiyon

Versiyon
1.7.4
Güncelle
Haziran 08, 2024
Geliştirici
Dr.Selim
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
cocuklaricin.namazsureleri
Şimdi İndir

Çocuk Namaz Sureleri Hakkında Daha Fazla

Çocuklar için namaz sureleri uygulaması 3 - 6 yaş arası çocuklar için hazırlanmış ilk uygulamadır. Meyveler ile Namaz surelerini kolayca öğrenmeleri amaçlanmıştır. Kuran kurslarında ve sizin öğrettiginiz sureleri bu uygulama ile tekrar edip hayatları boyunca unutmamalarına büyük yardımcı olmaktadır.

Namaz sureleri uygulaması, namaz kılmak isteyen kişilere yardımcı olmak için tasarlanmış bir mobil uygulamadır. Bu uygulama, namazda okunması gereken sureleri içermektedir. Bununla birlikte, kullanıcılar Asr Suresi, Fatiha Sûresi, Fil Suresi, Kureyş Suresi, Maun Suresi, Kevser Suresi, Kafirun Suresi, Nasr Suresi, Tebbet Suresi, İhlas Sûresi, Felak Suresi ve Nas Suresi gibi namazda okunması gereken popüler sureleri de içinde bulabilirler.

Bu uygulama, namaz surelerinin yanı sıra surelerin Türkçe ve Arapça okunuşlarını da içermektedir. Kullanıcılar, surelerin anlamlarını ve doğru telaffuzlarını öğrenebilirler. Böylece, namaz kılmak isteyen kişilerin sureleri daha doğru bir şekilde okumalarına yardımcı olunur.

Namaz sureleri uygulaması, kullanıcıların kişisel namaz takvimlerini de oluşturmalarına olanak tanır. Bu sayede, kullanıcılar namaz vakitlerini takip edebilir ve namaz saatlerine uygun bir şekilde sureleri okuyabilirler. Ayrıca, kullanıcılar namazlarını tamamladıklarında, uygulama bunu kayıt altına alır ve kullanıcıların namaz kıldıkları süreyi takip etmelerine yardımcı olur.

Bu uygulama, birçok kullanıcıya yönelik olarak tasarlanmıştır. Her yaş grubundan kişinin kullanabileceği şekilde basit ve kullanışlı bir arayüze sahiptir. Ayrıca, namaz sureleri uygulaması ücretsiz olarak sunulmaktadır, böylece herkes kolaylıkla indirebilir ve kullanabilir. Bu uygulama, insanların namaz kılmalarına ve bu kutsal ibadeti daha kolay ve anlamlı bir şekilde gerçekleştirmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.