below header
QR Kod
Clash Royale

Clash Royale

50142000 geliştirici Supercell
(0 İncelemeler) Mart 03, 2024
Clash Royale Clash Royale Clash Royale Clash Royale Clash Royale Clash Royale

En Son Versiyon

Versiyon
50142000
Güncelle
Mart 03, 2024
Geliştirici
Supercell
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.supercell.clashroyale
Şimdi İndir

Clash Royale Hakkında Daha Fazla

Arenaya hoş geldiniz! Savaş destenizi oluşturun, temposu yüksek gerçek zamanlı maçlarda rakiplerinizi alt edin! CLASH OF CLANS’in yaratıcılarından, en sevdiğiniz Clash karakterlerinin yer aldığı gerçek zamanlı ve çok oyunculu bir oyun. Dünyanın dört bir yanından oyuncularla savaşın!

Clash Royale, strateji kurma ve destenizi oluşturma yeteneğinizi geliştirerek ustalaşabileceğiniz bir mobil oyundur. Bu oyunda benzersiz kartlarla savaş destenizi oluşturmanız ve arenaya girerek diğer oyuncularla savaşmanız gerekmektedir. Stratejiniz çok önemli olduğu için kartlarınızı doğru şekilde sahaya yerleştirmeli ve rakip kralı ile kulelerdeki prensesleri alt etmelisiniz.

Oyunda 100'den fazla kart toplayabilir ve bu kartları yükselterek daha güçlü hale getirebilirsiniz. Ayrıca savaşları kazanarak yeni arenalara geçebilir ve koleksiyonunuza yeni kartlar ekleyebilirsiniz. Liglere ve dünya turnuvalarına katılarak dünyanın en iyi oyuncularıyla karşılaşabilir ve şan, şöhret ve ödüller için mücadele edebilirsiniz.

Her sezon Pass Royale ile birlikte yeni kule görünümleri, ifadeler ve güçlü büyülü öğeler gibi ödüller sizi beklemektedir. Ayrıca oyunda düzenlenen sezonluk etkinliklere katılarak becerilerinizi test edebilir ve eğlenceli mücadelelere katılabilirsiniz.

Oyunda bir klana katılabilir veya kendi klanınızı kurabilirsiniz. Klanınızdaki arkadaşlarınızla kartlarınızı paylaşabilir ve birlikte klan savaşlarına katılarak büyük ödüller kazanabilirsiniz.

Clash Royale ücretsiz bir oyundur ancak bazı oyun öğeleri gerçek para ile satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, Google Play Store uygulamanızın ayarlarından satın alımlar için parola korumayı ayarlayabilirsiniz. Oyunu oynamak veya indirmek için en az 13 yaşında olmanız gerekmektedir ve ayrıca Hizmet Koşullarına ve Gizlilik Politikasına uymalısınız. Ayrıca bir internet bağlantısına ihtiyacınız vardır.

Oyunda yaşadığınız herhangi bir sorun için https://help.supercellsupport.com/clash-royale/tr/ veya http://supr.cl/ClashRoyaleForum adreslerine giderek yardım alabilirsiniz. Ayrıca oyun içinde Ayarlar > Yardım ve Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. Oyunun gizlilik politikası, hizmet koşulları ve ebeveyn kılavuzuna da göz atmanızı öneririz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.