header
QR Kod
Clash of Lords: Guild Castle

Clash of Lords: Guild Castle

1.0.524 geliştirici IGG.COM
(0 İncelemeler) Mayıs 16, 2024
Clash of Lords: Guild Castle Clash of Lords: Guild Castle Clash of Lords: Guild Castle Clash of Lords: Guild Castle Clash of Lords: Guild Castle Clash of Lords: Guild Castle

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.524
Güncelle
Mayıs 16, 2024
Geliştirici
IGG.COM
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.igg.clash_of_lords
Şimdi İndir

Clash of Lords: Guild Castle Hakkında Daha Fazla

4.6 stars! A top-rated game!

Clash of Lords 2: Guild Castle, özel kış güncellemesi ve ikinci lansmanıyla geri döndü! Son sürümde yükselerek en büyük savaş lordu ol! 50'den fazla kahramanı topla, üssünü güçlendir ve dünya çapında oyuncularla epik savaşlara katıl! Bu üstün strateji oyununda, savaş, mücadele, strateji, PvP ve kale savunması bir araya geliyor ve heyecan dolu bir oyun deneyimi sunuyor.

Yıldız oyuncu kadrosunu oluşturmak sadece başlangıç. Savaşta başarılı olmak için kalelerini inşa etmeli ve düşman saldırılarına karşı savunmalısın. Stratejik becerilerini kullanarak savunmalarını planla ve rakip savaş lordlarının kaynaklarına karşı koru. Eşsiz Sözleşmeli sistemimizle, Kahramanlarınızı ve birliklerinizi birleştirerek durdurulamaz kombinasyonlar oluşturabilirsiniz.

Clash of Lords 2'de kahramanların becerilerini gerçek zamanlı olarak etkinleştirerek savaşı sen kontrol edersin. Oyun ilerledikçe, savaş alanını domine etmeni sağlayacak yeni Kahramanlar ve yükseltmeler açılacak. 10'dan fazla PvE ve PvP modu mevcut olduğundan, her zaman heyecan verici ve zorlu bir şeyler yapabilirsin!

Bir Birliğe katıl ve arkadaşlarınla birlikte savaş, ya da dünya çapındaki oyunculara meydan oku. Farklı ülkelerden oyunculara karşı savaşarak, tüm ülkelerde en büyük savaş lordu olduğunu kanıtla.

Unutma, her gün giriş yaparak ücretsiz Kahramanlar ve Mücevherler kazanabilirsin. Bu da ordunu güçlendirmene ve savunmalarını geliştirmene yardımcı olacak. Clash of Lords 2: Guild Castle'da keşfedilecek ve fethedilecek çok şey var, artık savaş sahnesine adım atma ve dünyaya ne olduğunu gösterme zamanı!

Oyun Özellikleri: ✔ Sen hareketi kontrol edersin! Kahramanların becerilerini gerçek zamanlı olarak etkinleştir! ✔ Özgürce Oyna! 10'dan fazla PvE ve PvP moduyla her zaman yapacak eğlenceli ve farklı bir şey var! ✔ Arkadaşlarınla birlikte savaş! Bir Birliğe katıl ve dünya çapındaki oyuncularla çarpış! Hatta farklı ülkelerden oyunculara karşı bile savaşabilirsin! ✔ Ücretsiz Oyna! Her gün giriş yaparak ücretsiz Kahramanlar ve Mücevherler kazan! Not: Bu oyunu oynamak için internet bağlantısına ihtiyacın var. Facebook'ta bizi ziyaret et: https://www.facebook.com/clashoflords Daha fazla yardıma mı ihtiyacın var? help.lords@igg.com adresine IGG kimliğinle birlikte e-posta gönder, hemen sana geri döneceğiz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.