header
QR Kod
Citymapper

Citymapper

geliştirici Citymapper Limited
(0 İncelemeler) Mayıs 31, 2024
Citymapper Citymapper Citymapper Citymapper Citymapper Citymapper

En Son Versiyon

Güncelle
Mayıs 31, 2024
Geliştirici
Citymapper Limited
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.citymapper.app.release
Şimdi İndir

Citymapper Hakkında Daha Fazla

İstanbul için geliştirilmiş en kapsamlı toplu taşıma uygulaması. Aklınıza gelebilecek tüm toplu taşıma seçenekleriyle en hızlı rotaları oluşturur. Canlı sefer saatlerini gösterir. İstanbul dışında; Paris, Barcelona, Berlin, Amsterdam, Roma, Milano, Londra, Moskova, Singapur, Los Angeles, New York gibi 40 popüler şehirde toplu taşımayı kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Citymapper, tüm ulaşım seçeneklerini içeren detaylı rotalar sunan bir mobil uygulamadır. Özellikleri arasında canlı otobüs sefer saatleri, kapsamlı minibüs ve dolmuş haritaları, ücret hesaplama ve oyunlaştırma ile kalori hesaplama ve ağaç kurtarma gibi özellikler bulunmaktadır. Toplu taşıma ve taksileri birleştirebilen akıllı rotalar sayesinde en uygun seçeneği kolayca bulabilirsiniz. Anlık yolculuk ve konum paylaşımı ile güvenli bir şekilde seyahat edebilir, bisiklet rotaları keşfedebilir ve çevrimdışı metro ve metrobüs haritasına erişebilirsiniz.

Ayrıca, uygulamada ek özellikler olarak Metro İstanbul istasyon çıkışları ve en uygun vagon önerileri, “Git” yolculuk asistanı, ineceğiniz durağı hatırlatan alarm ve yolculuk ekstresi gibi seçenekler de bulunmaktadır. Citymapper, Google Play “Yılın En İyi Uygulaması” Adayı 2017 ve En İyi Ulaşım Uygulaması ve En İyi Mobil Uygulama - Europas Awards gibi ödüller kazanmıştır. Ayrıca En İyi Mobil Uygulama - Mobile World Congress Barcelona / GSMA ödülüne de layık görülmüştür.

Citymapper ile evinizden çıkmadan otobüs, metro, metrobüs, tramvay, marmaray, Havabüs, dolmuş, İDO, vapur ve taksilerle rotalar oluşturabilirsiniz. İBB İstanbulkart sistemindeki otobüs, metrobüs, marmaray, dolmuş, vapur hatta taksi ücretlerini hesaplayabilir ve kalori hesabı yapabilirsiniz. Güvenli bir şekilde toplu taşıma kullanmak için konumunuzu ve varacağınız tahmini süreyi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Ayrıca, Citymapper ile İstanbul'da yeni bisiklet rotaları keşfedebilirsiniz.

Uygulamada bulunan İstanbul İBB ulaşım seçenekleri arasında İETT, Metro İstanbul, TCDD, Şehir Hatları, Dentur İstanbul motorları, Turyol İstanbul motorları, İDO deniz otobüsleri, İBB Havabüs, havalimanı otobüsleri, taksi ve Uber gibi birçok seçenek bulunmaktadır. Citymapper, Avrupa, ABD/Kanada, Asya ve Avustralya gibi birçok şehirde de kullanılabilmektedir.

Bize ulaşmak için support@citymapper.com adresine e-posta gönderebilir veya Facebook ve Twitter üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca websitemizi ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilir ve başka şehir önerilerinde bulunabilirsiniz.

Uygulamamızın veri erişimine ihtiyacı vardır ve GPS ve konum açıkken en iyi şekilde çalışır. Sürekli

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.