below header
QR Kod
Cineshort: Benzersiz Filmler

Cineshort: Benzersiz Filmler

2.9.21 geliştirici Cineshort LLC
(0 İncelemeler) Mart 04, 2024
Cineshort: Benzersiz Filmler Cineshort: Benzersiz Filmler Cineshort: Benzersiz Filmler Cineshort: Benzersiz Filmler Cineshort: Benzersiz Filmler Cineshort: Benzersiz Filmler

En Son Versiyon

Versiyon
2.9.21
Güncelle
Mart 04, 2024
Geliştirici
Cineshort LLC
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.cineshort.app
Şimdi İndir

Cineshort: Benzersiz Filmler Hakkında Daha Fazla

Kısa vaktine benzersiz filmler sığdır.

Cineshort, Türkçe alt yazılı yüzlerce kısa filmi izleyebileceğin bir uygulamadır. Bu kısa filmler, sürekli olarak yenilenmekte ve özgün yapımlardan oluşmaktadır. Uygulamada kullanılan kolay arayüz sayesinde "Ne izlesem" endişesine kapılmadan hemen izlemeye başlayabilirsin. Ayrıca, her zaman kaliteli filmler izleyeceğin bir platformdur ve özenle seçilmiş öneriler seni beklemektedir.

Cineshort'ta prestijli festivallerin seçkilerini de izleyebilirsin. Sundance, Oscar, Tribeca, Cannes, BAFTA gibi dünya çapında tanınan festivallerin filmlerini burada bulabilirsin. Ayrıca kendi favori filmler listeni oluşturarak arkadaşlarınla paylaşabilirsin. Bu filmleri istersen indirebilir ve internet bağlantısına ihtiyaç duymadan istediğin zaman izleyebilirsin.

Üstelik Cineshort, reklamsız bir hava sahası sunar. Bu sayede kesintisiz bir film izleme deneyimi yaşayabilirsin. Uygulamada ayrıca senin için özel olarak oluşturulan haftalık keşif listesini de bulabilirsin. Bu liste sayesinde her hafta yeni filmler keşfedebilir ve izleyebilirsin.

Yönetmenler hakkında daha fazla bilgi edinmek istersen, Cineshort'ta özel tanıtım ekranlarını kullanabilirsin. Bu sayede yönetmenleri daha yakından tanıyabilir ve filmlerini daha iyi anlayabilirsin.

En güzel yanı ise, tüm bu özellikleri ücretsiz olarak kullanabilirsin. Sadece ücretsiz kaydolman yeterli. Cineshort ailesi olarak seni topluluğumuza bekliyoruz. Daha fazla bilgi için istediğin zaman hello@cineshortapp.com adresinden bize ulaşabilirsin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.