header
QR Kod
Ciftlik Farm™: Happy Day

Ciftlik Farm™: Happy Day

4.14 geliştirici foranj.games
(0 İncelemeler) Mayıs 17, 2024
Ciftlik Farm™: Happy Day Ciftlik Farm™: Happy Day Ciftlik Farm™: Happy Day Ciftlik Farm™: Happy Day Ciftlik Farm™: Happy Day Ciftlik Farm™: Happy Day

En Son Versiyon

Versiyon
4.14
Güncelle
Mayıs 17, 2024
Geliştirici
foranj.games
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.foranj.farmtown3
Şimdi İndir

Ciftlik Farm™: Happy Day Hakkında Daha Fazla

saman, mısır, sebze, meyve ve çilek: çiftlikte bitkileri çeşitli büyütün.

Bu uygulama, onlarca yemek ve karikatür köye çiftlik geliştirme konseptine dayanıyor. Oyuncular, çiftlik hazırlama ve kaynak toplama gibi görevlerle uğraşacaklar. Aynı zamanda, refah çiftlik elde etmek için üretim açma görevleri de yerine getirilecek.

Oyuncular, çeşitli yararlı şeyler ve onlarca çiftlik zanaat öğeleri üretebilecekler. Ayrıca, bitkileri büyüterek güzel çiçekler ve parlak buketler elde edebilecekler. Oyuncular aynı zamanda buğday ve diğer tarım ürünleri üreterek taze süt gibi tüm çiftçilerin sevdiği elmalı turta gibi yemekler yapabilecekler.

Oyunun amacı, oyunculara kırsal yaşamın sessiz cazibesini tecrübe etme fırsatı sunmaktır. Şehir hayatından kaçarak çiftçi olabilecekler ve tarım yaparak ve dinlenerek keyifli vakit geçirebilecekler.

En önemli özelliklerden biri de oyuncuların şehirden kaçmak ve çiftçi olmak için bir fırsata sahip olmasıdır. Oyuncular, şehir iradesine bağlı olarak başarılı olabilecekler. Ayrıca, oyuncuların arkadaşlarının desteğini alarak dağıtım ağı oluşturup şehrin gelişmesine yardımcı olabilecekleri ve sakinlere sarf malzemeleri sağlayabilecekleri bir işadamı gibi hissedebilecekleri belirtiliyor.

Bu oyunda, oyuncuların köylünün hayatı hakkında heyecan verici bir deneyim yaşayabilecekleri ve çiftlik hikayeleri yaratabilecekleri belirtiliyor. Oyuncular, ülkeye gitme ve tarım yapma fırsatına sahip olacaklar.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.