header
QR Kod
Çiftler için Sorular

Çiftler için Sorular

1.2 geliştirici Yoapps
(0 İncelemeler) Nisan 22, 2024
Çiftler için Sorular Çiftler için Sorular Çiftler için Sorular

En Son Versiyon

Versiyon
1.2
Güncelle
Nisan 22, 2024
Geliştirici
Yoapps
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.preguntasparaparejas
Şimdi İndir

Çiftler için Sorular Hakkında Daha Fazla

Bu oyunda partnerinizle cevaplayabileceğiniz birçok soru bulacaksınız.

Burada eşinizi daha iyi tanımanıza yardımcı olacak eğlenceli sorular olacak. Bu uygulama, eşinizle ilgili daha fazla bilgi edinmenize katkıda bulunmak için tasarlanmıştır. Bu eğlenceli sorular sayesinde birbiriniz hakkında daha fazla şey öğrenebileceksiniz.

Oynamak için çok basit, önce adınızı ve eşinizin adını girmeniz gerekecek. Uygulama, size ve eşinize özel bir deneyim yaşatmak için bu bilgileri isteyecek. Bu sayede sorular daha kişisel ve eğlenceli olacak.

O zaman birkaç soru ortaya çıkacak ve dürüstçe cevap vermeniz gerekecek. Sorular, ilişkinizin farklı yönlerini keşfetmenize yardımcı olacak. Sorulara dürüstçe cevap vermek, eşinizle daha sağlam bir bağ kurmanıza ve daha iyi anlamanıza yardımcı olacak.

Eğlenmenin zamanı geldi! Uygulama, size ve eşinize keyifli bir zaman geçirmenizi sağlamak için tasarlanmıştır. Soruların yanı sıra, eğlenceli ve interaktif bir kullanıcı arayüzü de size eğlenceli bir deneyim sunacak.

Şimdi İndirin! Eğer eşinizle ilgili daha fazla şey öğrenmek ve eğlenceli bir zaman geçirmek istiyorsanız, hemen bu uygulamayı indirin! Eşinizle daha iyi bir bağ kurmak için bu uygulama size yardımcı olabilir. Haydi, eğlenmenin ve eşinizi daha iyi tanımanın zamanı geldi!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.