header
QR Kod
ChuChu TV Kids Songs & Stories

ChuChu TV Kids Songs & Stories

1.0 geliştirici ChuChu TV Studios LLP
(0 İncelemeler) Nisan 19, 2024
ChuChu TV Kids Songs & Stories ChuChu TV Kids Songs & Stories ChuChu TV Kids Songs & Stories ChuChu TV Kids Songs & Stories ChuChu TV Kids Songs & Stories ChuChu TV Kids Songs & Stories

En Son Versiyon

Versiyon
1.0
Güncelle
Nisan 19, 2024
Geliştirici
ChuChu TV Studios LLP
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.chuchutv.kidsongslcv
Şimdi İndir

ChuChu TV Kids Songs & Stories Hakkında Daha Fazla

Welcome to "ChuChu TV Kids Songs & Stories"! Our app provides a safe and fun digital environment for your child to explore their imagination and engage in educational content. Our extensive collection includes joyful songs, interactive stories, and enriching educational videos, all designed to inspire and educate children of different ages.

ChuChu TV, sevilen karakterleriyle klasik ninnileri ve eğitici şarkıları hayata geçirerek eğlence ve öğrenmeyi mükemmel bir şekilde bir araya getiriyor. Bu animasyon videoları, çocukların dil gelişimlerini ve eleştirel düşünme becerilerini geliştirmek için özel olarak tasarlanmış interaktif hikayeler içerir. Bu büyüleyici anlatılar, hayal gücünü canlandırabilir ve yaratıcı düşünmeyi teşvik edebilir.

Eğitici videolarımız, sayılardan harflere, renklere, şekillere, hayat becerilerine ve erken bilim kavramlarına kadar geniş bir konu yelpazesini kapsamaktadır. Çocuklar için öğrenmeyi eğlenceli ve ilgi çekici bir deneyim haline getirmeyi amaçlıyoruz. Ayrıca, iyi alışkanlıkları ve görgü kurallarını teşvik eden eğlenceli videolar da sunuyoruz. Görgü kurallarının öğrenilmesinin çocuklar için eğlenceli bir etkinlik olabileceğine inanıyoruz.

Uygulamamız, ebeveynler ve çocuklar için kullanımı kolay bir arayüzle 10 dil için yerelleştirme sunmaktadır.

Uygulama Özellikleri:

- Sevimli çocuk şarkılarının ve eğitici videoların geniş koleksiyonuyla saatlerce eğlence ve öğrenme keyfi yaşayın. - Öğrenmeyi teşvik etmek için sözleri kullanarak çocuğunuzla birlikte şarkı söyleyin. - Çocuklarınız, sürpriz yumurtaların yer aldığı eğitici videolar izleyerek eğlenirken öğrenebilir. - Çocuklarınıza ChuChu TV Storytime ile orijinal hikayeleri ve klasik masalları tanıtın. - Çocuklarınızın çizim yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmak için onlara 'Drawing with ChuChu' videolarımızı izletebilirsiniz. - ChuChu TV, tüm yaş gruplarına uygun çocuk dostu içerikler üretmektedir. - Çocuklarınızın sevdiği karakterlerle birlikte ChuChu TV'nin heyecan verici dünyasını keşfetmelerine izin verin. - Kullanıcı dostu arayüzümüz, içeriği kolayca keşfetmenizi sağlar.

Herhangi bir sorunuz veya desteğe ihtiyacınız olursa, lütfen support@chuchutv.com adresinden bize ulaşın. Geri bildirimleriniz, önerileriniz ve uygulamayı siz ve çocuğunuz için nasıl geliştirebileceğimize dair fikirleriniz bizim için çok önemlidir.

ChuChu TV Kids Songs and Stories uygulamasını şimdi indirin ve heyecan verici ve sihirli bir öğrenme macerasına başlayın!

Geliştirici: ChuChu TV Studios LLP

Website: ChuChuTV.com YouTube: https://www.youtube.com/@ChuChuTV Facebook: https://www.facebook.com/chuchutv/ Instagram: https://www.instagram.com/chuchutv/ Twitter: twitter.com/TheChuChuTV

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.