header
QR Kod
CHORKI

CHORKI

geliştirici CHORKI
(0 İncelemeler) Nisan 25, 2024
CHORKI CHORKI CHORKI CHORKI CHORKI CHORKI

En Son Versiyon

Güncelle
Nisan 25, 2024
Geliştirici
CHORKI
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.prothomalo
Şimdi İndir

CHORKI Hakkında Daha Fazla

CHORKI stands as the ultimate subscription-based entertainment hub designed for global Bangla-speaking audiences. Offering an extensive array of Bangla and international content, including original movies, web series, short fiction, and entertainment shows, the Chorki video streaming platform is accessible over the Internet on designated Chorki-ready devices such as certain Internet-connected TVs, computers, and other devices.

Chorki, MEDIASTAR LIMITED tarafından sunulan ve "Chorki" markası altında sunulan, heyecan verici Chorki orijinalleri, Bangla dublajlı yabancı içerikler, klasik Bangla televizyon kurguları ve çok daha fazlasını deneyimlemek için Chorki'nin dünyasına dalın.

İÇERİK ÖZELİKLERİ

Büyüleyici Orijinal Filmler

Sürekli yeni büyüleyici orijinal filmlerin tadını çıkararak görsel eğlencenizin düzenli bir kaynağına sahip olun. Sizi büyüleyici içeriklerle düzenli olarak besleyecek olanak geldi.

Heyecan Verici Orijinal Web Dizileri

Ünlü bir oyuncu kadrosuyla Bangla orijinal web dizilerinin, heyecan ve romantik komedinin birleştiği, başarılı yönetmenler tarafından ustalıkla hazırlanan ve trend olan sahnede dikkat çeken bir konuma geldiğini keşfedin.

Orijinal Kısa Filmler

Yetenekli yönetmenler tarafından hayat verilen büyüleyici kısa kurgu anlatılarının tadını çıkarın ve oyuncu kadrosuyla desteklenen bir şekilde sunulacaklar.

Popüler Bangla Filmleri

Heyecan verici tiyatro gösterileri artık Chorki'de, sizlere parmaklarınızın ucunda bir sinema deneyimi sunuyor.

Bangla Dublajlı Yabancı Filmler

Ana dillerinizde sizi sürükleyen uluslararası filmlerin tadını çıkarın. Bütün büyük küresel filmler artık Bangla diliyle, yetenekli Bengali yıldızlar tarafından ustalıkla dublajlanmış bir şekilde erişilebilir.

Bangla Dublajlı Yabancı Diziler

Ana dillerinizde sürükleyici yabancı dil dizilerini keşfedin. Kendi dilinizde küresel içeriklerin keyfini çıkarın.

Klasik Bangla Filmleri ve TV Kurguları

Klasik filmlerin ve Bangla TV içeriklerinin zamanın ötesinde etkisini yaşayın. Altın çağdan Bangla klasik filmlerin ve televizyon klasiklerinin özenle seçilmiş bir seçkisine tek bir yerden kolaylıkla erişin.

PLATFORM ÖZELİKLERİ

Çoklu Cihaz Uyumluluğu

Favori içeriklerinizi Android, IOS mobil cihaz, dizüstü bilgisayar veya Smart TV üzerinden her yerde ve her zaman izleyin. Chorki, Android TV, Amazon Fire TV ve web (www.chorki.com) üzerinde kullanılabilir.

Yüksek Çözünürlüklü Video

HD filmlerin, dizilerin, kısa filmlerin ve yüzlerce heyecan verici video içeriğinin tadını çıkarın.

Çevrimdışı Video İndirme

Mobil cihazınıza video içeriği indirebilir ve istediğiniz zaman, her yerde izleyebilirsiniz.

Sorunsuz Video Akışı

Tamamen akıcı video içeriklerin tadını çıkarın. Bütün videolar, herhangi bir gecikme olmadan çalacak ve veri hızınıza göre çözünürlüğü ayarlayacaktır.

Abonelik Planları

Chorki.com'da kullanıcı dostu abonelik planlarını keşfedin ve premium Chorki içeriğinin keyfini çıkarmanın çeşitli seçeneklerine ulaşın. Ayrıca

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.