header
QR Kod
Chatous

Chatous

4.0.1 geliştirici Castle Global
(0 İncelemeler) Mart 11, 2024
Chatous Chatous Chatous Chatous Chatous Chatous

En Son Versiyon

Versiyon
4.0.1
Güncelle
Mart 11, 2024
Geliştirici
Castle Global
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.chatous.chatous
Şimdi İndir

Chatous Hakkında Daha Fazla

Chatous ile düm dünyadan insanlarla ilgili olduğunuz konularda konuşabilirsiniz.

Chatous, insanların gerçek ve zengin bağlantılar kurabileceği bir uygulamadır. Bu uygulamada, sevdiğiniz kişilerle iletişimi kesmeyin ve sohbetlerinizi daha eğlenceli hale getirmek için fotoğraf paylaşımı yapabilirsiniz.

Uygulamanın özellikleri arasında, ilgilendiğiniz konularla ilgili kişileri bulmak için gönderim yapma veya #hashtag seçme seçeneği bulunmaktadır. Bu sayede aynı etiketi seçen biriyle sohbete bağlanabilirsiniz.

Anonimlik özelliği sayesinde, kimliğinizi koruyabilirsiniz. Görüntüleme adınız aratılabilir değildir ve istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Her iki taraf da istedikleri zaman bir sohbeti kapatabilirler.

Mesajlar, sohbetler ve diğer tüm aktiviteler, sorunsuz bir şekilde web platformu ile senkronize edilir. Böylece gerçek bir çoklu platform uyumluluğu deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıca kolayca fotoğraflar, videolar ve sesli mesajlar paylaşabilirsiniz ve bunların ne kadar süre saklanacağını siz belirleyebilirsiniz.

Sohbetlerde ayrıca favori YouTube videolarınızı da paylaşabilirsiniz. Ekip olarak, kullanıcı deneyimini geliştirmek için sürekli çalışıyoruz, bu yüzden herhangi bir sorunuz, endişeniz veya geri bildiriminiz varsa memnuniyetle dinleriz. Keyifli sohbetler!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.