header
QR Kod
Chat & Date: Tanışmak Artık Ço

Chat & Date: Tanışmak Artık Ço

5.363.1 geliştirici OR NOT LIMITED
(0 İncelemeler) Nisan 11, 2024
Chat & Date: Tanışmak Artık Ço Chat & Date: Tanışmak Artık Ço Chat & Date: Tanışmak Artık Ço Chat & Date: Tanışmak Artık Ço Chat & Date: Tanışmak Artık Ço

En Son Versiyon

Versiyon
5.363.1
Güncelle
Nisan 11, 2024
Geliştirici
OR NOT LIMITED
Kategoriler
Arkadaşlık
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.hotornot.app
Şimdi İndir

Chat & Date: Tanışmak Artık Ço Hakkında Daha Fazla

Chat & Date, size yakın olan insanları bulmanı ve onların da seni bulmasını sağlayan kullanması en kolay buluşma uygulamasıdır.❤️

Senin ve arkadaşlarının popülerliğini ve yakınınızdaki mükemmel insanların listesini görmek için Chat & Date uygulamasını indirin. Bu uygulama size ilişki, arkadaşlık ve aşkı bulmak için gerekli araçları sunuyor.

Biz, topluluğumuzda güvenliği ve saygıyı sağladığımızdan emin olan bir dating sitesiyiz. Uygunsuz davranışlara sıfır tolerans gösteriyor ve katı bir kurallar listemiz var. Ayrıca, en iyi dating deneyimi için birçok güvenlik özelliklerine sahibiz.

Yakınınızdaki insanlarla tanışmayı daha da kolay hale getiriyoruz. Etrafınızdaki bekarlarla tanışın ya da yeni arkadaşlar edinin. Hızlı kaydırmalarla ilgilendiğinizi gösterin ya da atlayın. Görüntülü sohbet özelliğiyle eşleşmelerinizle yüz yüze konuşun. Ayrıca, onaylı profillerle iletişim kurma seçeneğiyle daha güvenli sohbetler yapın ve açık seçik fotoğrafları tespit edip kullanıcılarımızı uyararak gizliliği koruyun.

Chat & Date Premium modu etkinleştirerek daha ciddi bir şekilde tanışabilir ve uygulamadan en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Favorilerinize eklenen kişilerle tanışın ve profilinizi beğenenleri görün. Mesajlarınız öncelikli okunsun ve yanlışlıkla sola kaydırdığınız kişiyi geri alın. Premium aboneliğinizin fiyatı ülkeden ülkeye değişse de, her zaman tam fiyatı görebilir ve aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Uygulamayı açtığınızda cep telefonu numaranızı ve metin mesajları gönderme/okuma izni istenecektir. Bu sadece size gönderdiğimiz onay kodunu bulmak için gereklidir ve gerçek bir kişi olduğunuzu doğrulamak için yapılmaktadır. Asla izniniz olmadan bir SMS mesajı gönderilmeyecektir.

Powered by Badoo.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.