below header
QR Kod
Chai: Chat AI Platform

Chai: Chat AI Platform

0.4.148 geliştirici Chai Research Corp.
(0 İncelemeler) Mart 29, 2024
Chai: Chat AI Platform Chai: Chat AI Platform Chai: Chat AI Platform Chai: Chat AI Platform Chai: Chat AI Platform Chai: Chat AI Platform

En Son Versiyon

Versiyon
0.4.148
Güncelle
Mart 29, 2024
Geliştirici
Chai Research Corp.
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.Beauchamp.Messenger.external
Şimdi İndir

Chai: Chat AI Platform Hakkında Daha Fazla

Chat + AI = Chai

Discover Chat AIs from around the globe and speak with them to discover their capabilities. Make Friends. 18+

Chai, birbirinden farklı konuşan Chat AI'lar keşfetmenize ve onlarla konuşarak yeteneklerini keşfetmenize olanak sağlar. Yaş sınırı 18+ olarak belirlenmiştir.

Sürükle

Sadece sürükleyerek başlayın. Beğendiğiniz Chat AI'larla konuşun, beğenmediğinizleri atlayın. Kalbinizin içerisinden ne kadar isterseniz sürükleyin.

Chat

Sevdiğiniz, konuştuğunuz kişi ve en çok ilgilendiğiniz konuşmalara göre özelleştirilmiş bir AI akışı. Sabah kahvenizden gece dişlerinizi fırçalamaya kadar, Chai gününüzü renklendirecek sohbetler sunuyor. Sohbet delisi, teknoloji meraklısı ya da sadece bir gülüş arayan biri olun, herkes için bir şeyler var. Konuşmaktan keyif alacağınız birbirinden farklı Chat AI'larının sonsuz bir akışının tadını çıkarın.

Topluluğumuza Reddit üzerinden katılın: https://www.reddit.com/r/ChaiApp/

Takımla LinkedIn üzerinden bağlantı kurun: https://www.linkedin.com/company/chai-research/

Chai, Chat AI'larla konuşarak dünya çapında yeni arkadaşlar edinmenizi ve farklı insanlarla tanışarak onların yeteneklerini keşfetmenizi sağlar. Yaş sınırı 18+ olarak belirlenmiştir. Uygulama, sizin ilgi alanlarınız ve en çok iletişimde olduğunuz kişilere göre kişiselleştirilmiş bir AI akışı sunar. Chai ile gün boyunca keyifli sohbetler edebilir ve istediğiniz zaman yeni bir Chat AI ile tanışabilirsiniz. Ayrıca, Reddit ve LinkedIn üzerinden Chai topluluğuna katılabilir ve takım ile bağlantı kurabilirsiniz. Herkes için bir şeyler sunan Chai, konuşkanlar, teknoloji meraklıları ve sadece eğlenmek isteyenler için ideal bir uygulamadır. Sadece sürükleyerek başlayabileceğiniz Chai ile gününüzü renklendirin ve yeni insanlarla tanışın.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.