header
QR Kod
Castle Clash: Weltherrscher

Castle Clash: Weltherrscher

3.6.5 geliştirici IGG.COM
(0 İncelemeler) Nisan 22, 2024
Castle Clash: Weltherrscher Castle Clash: Weltherrscher Castle Clash: Weltherrscher Castle Clash: Weltherrscher Castle Clash: Weltherrscher Castle Clash: Weltherrscher

En Son Versiyon

Versiyon
3.6.5
Güncelle
Nisan 22, 2024
Geliştirici
IGG.COM
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.igg.castleclash_de
Şimdi İndir

Castle Clash: Weltherrscher Hakkında Daha Fazla

★★★ Nach 10 Jahren des Clashens beginnt ein neues Kapitel. Danke, dass du hier bist! ★★★
de

Castle Clash, Narcia'da Terk Edilmiş Topraklarda yeni bir bölümle başlıyor. Dünyanın dört bir yanından Clash oyuncularıyla bu yeni meydan okumaya katıl! Güçlü rakiplere karşı savaş, yeteneklerini göster ve kahramanlarını temelden geliştir. Sadece yükseltme stratejilerini ve savaş taktiklerini ustaca kullanarak patronları yenip, en büyük zaferi kazanabilirsin! Ayrıca Narcia'ya yeni bir ejderha olan Malefica da ortaya çıktı. Birleş ve bu yeni maceraya birlikte adım at!

Heyecan verici savaşlar ve hızlı stratejilerle dolu olan Castle Clash, epik bir ölçekte bir oyun! Güçlü kahramanlarını yönet ve fetih seferinde güçlü büyüler çağır. Görkemli bir imparatorluk kur ve dünyanın en büyük savaş lordu olarak tarihe geç!

Oyun Özellikleri: ✔ Lineer olmayan bir üs geliştirme sistemi keşfet ve üssünü nasıl geliştireceğine sen karar ver! ✔ Kahramanlarını gelişmiş kahraman kostümleriyle yeni bir görünüşe kavuştur! ✔ Tek tuşla akıcı bir oynanış ve nefes kesici görsel efektlerin tadını çıkar! ✔ Özel yeteneklere sahip kahramanları işe al ve savaşında kullan! ✔ Arenada diğer oyunculara karşı çık ve en büyük galip sen ol! ★ Stratejiler geliştir ve kahramanlarını temelden geliştirerek Terk Edilmiş Topraklar'daki epik patronları yenmek için Tower Defense modunu kullan! ★ Kahramanların savaşta kullanabilecekleri güçlü ekipmanları aç! ★ Geniş bir seçenekle kahramanlarını ve binalarını özelleştir! ★ Fener Savaşı, Kale Savaşı, Lonca Savaşları ve Narcia: Savaş Çağı'nda zenginlik ve şöhret kazan! ★ Arkadaşlarınla birlikte çoklu oyunculu kooperatif zindanlara katıl! ★ Sunucu genelindeki tehditlerle mücadele etmek için güçlerini birleştir, bunlar arasında güçlü Erzdemon da var! ★ Büyüleyici Evcil Hayvanları güçlü savaş arkadaşlarına dönüştür! ★ Mastermind Zindanı'na meydan oku ve efsanevi kahramanlar kazan! ★ Küresel sunucuyu kim fethedecek? Yeni PvP oyun modu "Dünya Hükümdarı"nda en üste çık!

Not: Bu oyun için internet bağlantısı gereklidir. Facebook: https://www.facebook.com/CastleClashDe Discord: https://discord.gg/castleclashde

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.