header
QR Kod
Castle Clash: Roi du monde

Castle Clash: Roi du monde

3.6.9 geliştirici IGG.COM
(0 İncelemeler) Mayıs 30, 2024
Castle Clash: Roi du monde Castle Clash: Roi du monde Castle Clash: Roi du monde Castle Clash: Roi du monde Castle Clash: Roi du monde Castle Clash: Roi du monde

En Son Versiyon

Versiyon
3.6.9
Güncelle
Mayıs 30, 2024
Geliştirici
IGG.COM
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.igg.castleclash_fr
Şimdi İndir

Castle Clash: Roi du monde Hakkında Daha Fazla

★★★ Un nouveau chapitre commence après 10 ans de clash. Merci d'être avec nous ! ★★★

Castle Clash, Narcia'da yeni bir bölüm başlıyor. Dünyanın dört bir yanından savaşçılarla birlikte bu yeni meydan okumaya katılın! Güçlü rakiplerle yüzleşin, becerilerinizi gösterin ve sıfırdan kahramanlarınızı geliştirin. Sadece geliştirme stratejilerini ve savaş taktiklerini ustalaşarak patronları yenip zaferin mutlak galibi olabilirsiniz! Ayrıca Narcia'ya yeni bir ejderha, Malefica, inmiştir. Güçlerinizi birleştirin ve birlikte yeni bir maceraya çıkın!

Heyecan verici savaşlar ve hızlı stratejilerle dolu olan Castle Clash, epik boyutlarda bir oyundur! Güçlü kahramanları yönetin ve fethinizde güçlü büyüler çağırın. Muhteşem bir imparatorluk kurun ve dünyanın en büyük savaş lordu olarak tarihe geçin!

Oyun Özellikleri: ✔ Üs geliştirme sisteminde keşif yapın ve üssünüzü nasıl geliştirmek istediğinize kendiniz karar verin! ✔ Kahramanlarınıza güçlü yeni görünümler verin, geliştirilmiş kahraman skinleri ile! ✔ Akıcı oynanış ve nefes kesen görsel efektlerin keyfini parmaklarınızın ucunda çıkarın! ✔ Olağanüstü yeteneklere sahip kahramanlar işe alın ve amacınızı savunun. ✔ Arena'da diğer bir oyuncuya karşı mücadele ederek mutlak galip olun. ★ Stratejiler geliştirin ve sıfırdan kahramanları geliştirin, yeni savunma kulesi modu Terre abandonnée'de epik patronlara karşı savaşın. ★ Kahramanlarınızın savaşta kullanabileceği güçlü ekipmanları açın. ★ Geniş bir skin çeşitliliğiyle kahramanlarınızı ve binalarınızı kişiselleştirin. ★ Torch Battle, Hostile Fortress, Guild Wars ve Narcia: Martial Era'da zenginlik ve şan kazanın. ★ Arkadaşlarınızla beraber çoklu oyunculu zindanlara meydan okuyun. ★ Sunucunun tehditlerine karşı birleşerek savaşın, güçlü Archdemon da dahil. ★ Sevimli yaratıkları güçlü savaş arkadaşlarına dönüştürün. ★ Dahiyane'ın zindanına meydan okuyun ve epik kahramanlar kazanın. ★ Dünya sunucusunu kim fethedecek? Yeni JvJ oyun modu World King'de zirveye tırmanın! Not: Bu oyun internet bağlantısı gerektirir.

Facebook : https://www.facebook.com/CastleClash/ Discord : https://discord.gg/castleclash

Castle Clash, Narcia'da başlayan yeni bir bölüm ile heyecan verici bir oyundur. Dünyanın dört bir yanından gelen savaşçılarla birlikte bu yeni meydan okumaya katılın! Güçlü rakiplerle yüzleşin, becerilerinizi gösterin ve sıfırdan kahramanlarınızı geliştirin. Sadece geliştirme stratejilerini ve savaş taktiklerini ustalaşarak patronları yenip zaferin mutlak galibi olabilirsiniz! Ayrıca Narcia'ya yeni bir ejderha, Malefica, inmiştir. Güçlerinizi birleştirin ve birlikte yeni bir maceraya çıkın!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.