header
QR Kod
Castle Clash: Kung Fu Panda GO

Castle Clash: Kung Fu Panda GO

3.6.2 geliştirici IGG.COM
(0 İncelemeler) Nisan 14, 2024
Castle Clash: Kung Fu Panda GO Castle Clash: Kung Fu Panda GO Castle Clash: Kung Fu Panda GO Castle Clash: Kung Fu Panda GO Castle Clash: Kung Fu Panda GO Castle Clash: Kung Fu Panda GO

En Son Versiyon

Versiyon
3.6.2
Güncelle
Nisan 14, 2024
Geliştirici
IGG.COM
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.igg.castleclash_es
Şimdi İndir

Castle Clash: Kung Fu Panda GO Hakkında Daha Fazla

★★★ ¡Kung Fu Panda 4 está de camino y la batalla final entre Tai Lung y Po sigue su curso en Narcia! ★★★

Bu uygulama, Kung Fu Panda 4'ün yaklaşan dünya prömiyeri için Castle Clash ve Kung Fu Panda'nın ikinci kez heyecan verici bir içerik sunmak için bir araya geldiği bir işbirliği içeriyor. Bu sefer, Narcia yeni bir arkadaşa ev sahipliği yapıyor: en iyi dövüş sanatlarını öğrenme tutkusu olan savaşçı Tai Lung. Oyuncular Po'nun kahramanlar fraksiyonuna veya Tai Lung'un fraksiyonuna katılmayı seçebilirler. İki taraf da Ejderha Pergamini'nin sırrını çözmek için bir güç yarışmasına giriyor!

Etkinliğe katılın ve Tai Lung Turnuvası'nda yarışın, Narcia'yı keşfedin ve oyun içi iş birliği kahramanları, görünümler, emoji'ler ve diğer büyük ödüllerin yanı sıra fiziksel ödüller kazanın!

İş birliği etkinliği sırasında, geri dönen eski oyuncular sınırlı bir süre için yükseltme ödülleri alacaklar. Belirlenen görevleri tamamlayarak, oyuncular ekstra puanlar kazanabilir ve bunları ödüllerle takas edebilirler ve zaman sınırlı hediyeler kazanabilirler, bunların arasında satın alımlar için hediye kartları da var.

Muhteşem savaşlar ve hızlı stratejilerle dolu olan Castle Clash, epik bir oyundur. Güçlü kahramanları yönetin ve fetihinizde güçlü büyüler çağırın. Muhteşem bir imparatorluk kurun ve dünyanın en iyi savaş lordu olarak tarihe geçin.

Oyunun Özellikleri: ✔ Doğrusal olmayan bir yapı geliştirme sistemi keşfedin ve üssünüzü nasıl geliştirmek istediğinize karar verin. ✔ Kahramanlarınıza güçlü ve yeni bir görünüm verin, gelişmiş kahraman görünümleri ile. ✔ Elinizde sıkılmadan oynayın ve muhteşem görsel efektlere sahip olun. ✔ Olağanüstü yeteneklere sahip kahramanları işe alın ve sizin için savaşsınlar. ✔ Arena'da başka bir oyuncuya karşı mücadele edin ve son kazanan olarak taçlandırılın. ★ Sıfırdan stratejiler geliştirin ve kahramanları geliştirin, yeni kule savunma modu Terk Edilmiş Topraklarında epik patronlara karşı savaşın. ★ Kahramanlarınızın savaşta kullanabileceği güçlü ekipmanları açın. ★ Çeşitli görünümlerle kahramanlarınızı ve binalarınızı özelleştirin. ★ Fener Savaşı, Kale Savaşı, İttifak Savaşı ve Narcia: Savaş Çağı'nda zenginlik ve şan elde edin. ★ Arkadaşlarınızla birlikte çok oyunculu iş birliği modunda zindanlara karşı savaşın. ★ Sunucu genelindeki tehditlere karşı güçlerinizi birleştirin, güçlü Archdemon'a da dahil. ★ Sevimli evcil hayvanları güçlü savaş arkadaşlarına dönüştürün. ★ Usta Zindanını zorlayın ve epik kahramanlar kazanın. ★ Küresel sunucuyu kim fethedecek? Yeni PvP oyun modu Dünya Hükümdarı'nda zirveye tırmanın! Not: Bu oyun internet

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.