header
QR Kod
Candy Sweet Legend - Match 3

Candy Sweet Legend - Match 3

7.11.1220 geliştirici Yo App
(0 İncelemeler) Mayıs 25, 2024
Candy Sweet Legend - Match 3 Candy Sweet Legend - Match 3 Candy Sweet Legend - Match 3 Candy Sweet Legend - Match 3 Candy Sweet Legend - Match 3 Candy Sweet Legend - Match 3

En Son Versiyon

Versiyon
7.11.1220
Güncelle
Mayıs 25, 2024
Geliştirici
Yo App
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.candy.sweet.legend.free
Şimdi İndir

Candy Sweet Legend - Match 3 Hakkında Daha Fazla

Candy Sweet Legend is a new and stylish candy match 3 puzzle game. Available for no matter adult or kids for all ages. Brand new visual effect and game experience. Simple to start but challenging to master! No time-limited that you can play anywhere & anytime offline. Cakes, bread, candies and juicy jelly, lots of desserts open your taste palate feast while playing.

Candy Sweet Legend, tatlı şekerle dolu bir maceraya başlayın! Bu oyunda, aynı renkteki 3 şekerleri bir araya getirerek patlatarak puan kazanın! 4 veya daha fazla şeker bir araya geldiğinde sihirli bir bomba yaratabilirsiniz. Ayrıca, şekerleri toplayarak, seviyeleri tamamlamanıza yardımcı olacak araçlar edinebilirsiniz. Bunların yanı sıra, buz tabakası, virüs ve ekmek gibi engelleri ezerek güçlü ve lezzetli güçlendiricileri kullanabilirsiniz. Kendinizi yüksek skorlara meydan okumaya çalışın ve her seviyede 3 yıldız alın.

Candy Sweet Legend Özellikleri: - Bağımlılık yaratan şeker eşleştirme bulmaca oyunu - Şekerlerle dolu yüzlerce bulmaca seviyesi ve 1700'den fazla seviye - Tatlı grafik ve arayüz tasarımı - Rahatlatıcı arka plan müziği ve muhteşem animasyonlar - Dikkatli olunması gereken engeller: Ekmek, virüs, buz tabakası - Telefon veya tablette her zaman ve her yerde oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyun!

Candy Sweet Legend, ilk oynadığınızda mutlaka aşık olacağınız eğlenceli bir oyundur. Herkesin keyifle oynayabileceği bir bulmaca, strateji ve eğlence oyunudur! Candy Sweet Legend eşleştirme bulmaca oyunlarımızı deneyin ve her zaman ve her yerde OFFLINE / ÜCRETSİZ oynayın, telefon veya tablet fark etmeksizin!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.