header
QR Kod
Candy Pop Story : Match 3

Candy Pop Story : Match 3

7.09.5555 geliştirici Gamoper
(0 İncelemeler) Mayıs 11, 2024
Candy Pop Story : Match 3 Candy Pop Story : Match 3 Candy Pop Story : Match 3 Candy Pop Story : Match 3 Candy Pop Story : Match 3 Candy Pop Story : Match 3

En Son Versiyon

Versiyon
7.09.5555
Güncelle
Mayıs 11, 2024
Geliştirici
Gamoper
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.gamoper.candysweetstory.free
Şimdi İndir

Candy Pop Story : Match 3 Hakkında Daha Fazla

Luckily you've arrived a great place with Candy Sweet Story. Whip your way through hundreds of sweet match 3 challenges by matching candies in epic adventure! Master your moves strategically and match up more than three identical candies to be rewarded with a variety of board clearing boosters.

Candy Sweet Story, oynanışı oldukça basit olan bir mobil uygulamadır. Oyunun amacı, aynı türdeki şekerleri bir araya getirerek puanları toplamaktır. 3 ya da daha fazla aynı türdeki şekerleri bir araya getirerek puanları toplayabilirsiniz. Ayrıca, ekmek ve buz engellerini kırarak bulmacaları çözmeye çalışabilirsiniz.

Bunun yanı sıra, sevimli kekleri toplayarak tavuk seviyelerini hazırlayabilirsiniz. 4 ya da daha fazla şeker bir araya getirerek şeker güçlendiricileri ve güçlendirme öğeleri oluşturabilirsiniz. Böylece, hedef puanlara ulaşarak seviye atlayabilirsiniz.

Oyunun özellikleri arasında, farklı manzaralarda 1000'den fazla bağımlılık yaratan seviye içeren Candy Sweet Story yer almaktadır. Oynaması tamamen ücretsizdir ve tüm ülkeler ve yaş grupları için uygundur. Tatlı ve lezzetli bir tasarıma sahip olan uygulamanın, hareketli ve eğlenceli animasyon efektleri bulunmaktadır.

Başlaması kolay ancak tamamen hakim olmak için bir meydan okumaya dönüşen Candy Sweet Story, herkesin keyifli zaman geçirmesini sağlar. Bugün Candy Sweet Story ile şeker patlamasının tadını çıkarın ve eğlenin!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.