header
QR Kod
Candy Friends : Match 3 Puzzle

Candy Friends : Match 3 Puzzle

1.2.1 geliştirici SUPERBOX Inc
(0 İncelemeler) Haziran 04, 2024
Candy Friends : Match 3 Puzzle Candy Friends : Match 3 Puzzle Candy Friends : Match 3 Puzzle Candy Friends : Match 3 Puzzle Candy Friends : Match 3 Puzzle Candy Friends : Match 3 Puzzle

En Son Versiyon

Versiyon
1.2.1
Güncelle
Haziran 04, 2024
Geliştirici
SUPERBOX Inc
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.superbox.aos.candyfriends
Şimdi İndir

Candy Friends : Match 3 Puzzle Hakkında Daha Fazla

Candy Friends'in 3'lü şeker eşleştirme bulmaca oyununa hoş geldiniz. Gelin ve arkadaşlarımızın yemek istedikleri şekerleri toplamasına yardımcı olmak için renkli şekerleri eşleştirin!

Bulmaca türü bir oyun olan Candy Friends, oyuncuların benzer renkli şekerleri kaydırarak ve değiştirerek eşleştirmelerini sağlar. Bu şekilde en az 3 tane aynı renkteki şeker bir araya getirilerek tatlı kombolar oluşturulabilir ve bağımlılık yaratan bulmacalar çözülebilir. Oyun, oyuncuların yardımını bekleyen Candy Friends karakterlerinin dünyasına davet eder ve şekerlerle dolu eğlenceli bir dünyaya adım atmalarını sağlar.

Candy Friends, oyuncuların dünyanın her yerinden oynayabileceği bağımlılık yapıcı ve kolay bir oyundur. Sürekli güncellenen yüzlerce seviye ve farklı oyun çeşitleri ve stilleri oyuncuların beyinlerini ve becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Oyuncular, yol üzerindeki engelleri aşmak için çeşitli güçlendiriciler ve güçlü kombinasyonlar kullanabilir. Ayrıca aşamaları geçerek hazineleri ve güçlendiricileri toplayarak yıldızları kazanabilirler.

Candy Friends, oyuncuların günlük olarak oyuna giriş yapmaları durumunda kendilerini tatlı ödüllerle ödüllendirdiği bir sistem sunar. Oyun, çevrimdışı da oynanabilir ve Wi-Fi veya veri gerektirmez. Ayrıca 16 dil desteği bulunmaktadır ve daha fazlası da eklenmeye devam edecektir, böylece herkes Candy Friends ile eğlenebilir.

Candy Friends, oyunculara şekerlerle dolu bir dünyada eğlenme ve şekerlerin tadını çıkarma fırsatı sunar. Oyun, '한국어', 'Indonesian', 'Bahasa malay', 'English', '日本語', '中文简体', '中文繁體', 'Deutsch', 'français', 'Español', 'ไทย', 'Русский', 'Arabic', 'Portuguese', 'Turkish', 'Italian' dillerini destekler.

Oyunda, oyuncular eşyaları kısmen satın alma seçeneğine sahiptir. Ancak bu durum ek maliyetler ortaya çıkarabilir ve eşya türüne göre Tüketici Savunma Hakkı sınırlı olabilir. Oyuncular, oyunun resmi web sitesinden, fan sayfasından veya sosyal medya hesaplarından destek alabilirler.

Resmi Web Sitesi: http://superbox.kr Fan Sayfası: http://www.superboxgo.com Facebook: https://www.facebook.com/superbox01 E-posta: help@superbox.kr

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.