below header
QR Kod
Candy Crush Saga

Candy Crush Saga

1.272.2.1 geliştirici King
(0 İncelemeler) Mart 05, 2024
Candy Crush Saga Candy Crush Saga Candy Crush Saga Candy Crush Saga Candy Crush Saga Candy Crush Saga

En Son Versiyon

Versiyon
1.272.2.1
Güncelle
Mart 05, 2024
Geliştirici
King
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.king.candycrushsaga
Şimdi İndir

Candy Crush Saga Hakkında Daha Fazla

Dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncunun bayıldığı efsanevi bulmaca oyunu Candy Crush Saga'yı oynamaya bugün başla.

Bu oyun, bir trilyondan daha fazla oynanış sayısına sahip olan tatlı bir 3'lü eşleştirme bulmaca oyunudur. Bu oyun, mobil oyunların en popülerlerinden biridir ve tüm zamanların en çok oynanan oyunlarından biridir. Oyunun amacı, şekerleri değiştirerek ve eşleştirerek sonraki seviyelere ilerlemek ve o tatlı zafer hissini yaşamaktır.

Hızlı düşünme ve akıllı hamleler yaparak renkli gökkuşağı dalgaları ve lezzetli şeker kombinasyonlarının tadını çıkarabilirsin. Oyunun zorluk seviyeleri arttıkça, peş peşe 3 veya daha fazla şeker eşleştirerek ve güçlendiricilerini akıllıca kullanarak hamlelerini planlamalısın. Ayrıca, çikolatayı hazırlamalı ve binlerce seviyede şeker toplamalısın.

Oyunun özellikleri arasında binlerce seviye ve bulmacanın yer aldığı Candy Krallığı, her 2 haftada eklenen yeni seviyelerle sürekli güncellenir. Ayrıca, her gün oyuna giriş yaparak Günlük Güçlendirici Çarkını çevir ve ücretsiz tatlı ödüller kazanabilirsin. Ayrıca, sınırlı zorluklara katılarak seviye geçmene yardımcı olabilecek güçlendiricileri de kazanabilirsin.

Oyunun farklı modları arasında Hedef Puan, Jöleyi Temizle, Malzemeleri Topla ve Sıralı Mod gibi zorluk seviyeleri yer alır. Ayrıca, oyunu arkadaşlarınla oynayarak destansı bir hikayeyi birlikte keşfedebilir veya en yüksek puanı kimin alacağını görebilirsin.

Oyunu indirdiğinde, cihazlar arasında kolayca senkronize etmenin yanı sıra tüm oyun özelliklerine de erişebilirsin. Oyun ücretsiz olsa da, tercihe bağlı olarak oyun içi öğeler için ödeme yapman gerekebilir. Bu özelliği, cihazının ayarlarından devre dışı bırakabilirsin. Ayrıca, oyunu oynamaya başlamadan önce hizmet şartlarını kabul etmen gerekmektedir.

En tatlı 3'lü eşleştirme oyunu Candy Crush Saga ile iyi eğlenceler! Ayrıca, bu oyunu seviyorsan diğer kardeş bulmaca oyunları olan Candy Crush Soda Saga, Candy Crush Jelly Saga ve Candy Crush Friends Saga'yı da deneyebilirsin. King, reklamları kişiselleştirmek için kişisel bilgilerini reklam ortaklarıyla paylaşmaktadır. Daha fazla bilgi için gizlilik politikasını inceleyebilirsin. Ayrıca, verilerini satmama hakkını kullanmak istersen oyun yardım merkezi veya bize ulaşabileceğin bir iletişim adresi mevcuttur.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.