header
QR Kod
Candy Crush Jelly Saga

Candy Crush Jelly Saga

3.22.1 geliştirici King
(0 İncelemeler) Nisan 12, 2024
Candy Crush Jelly Saga Candy Crush Jelly Saga Candy Crush Jelly Saga Candy Crush Jelly Saga Candy Crush Jelly Saga Candy Crush Jelly Saga

En Son Versiyon

Versiyon
3.22.1
Güncelle
Nisan 12, 2024
Geliştirici
King
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.king.candycrushjellysaga
Şimdi İndir

Candy Crush Jelly Saga Hakkında Daha Fazla

Ortaya kıpır kıpır, titrek, Jelly Queen adında yeni bir oyuncu çıktı ve kendisi Candy Crush Jelly Saga oyununda sana meydan okuyor! Favori hamlelerin her neyse, kudretli Jelly Queen'le boy ölçüşecek kadar Jöleli olsa iyi olur.

Durmadan sürülen bir oyun! Jelly Queen'li yeni Candy Crush Jelly Saga, neşeli yeni oyun modlarıyla, özellikleriyle ve patron savaşlarıyla dolu! Jenny olarak oynayıp Jöleli hamlelerini göster ve titrek Jelly Queen'e karşı sırayla Şeker eşleştir. Her tatlı hamle, biraz daha fazla Jöle sürecek ve kim en fazla sürerse seviyeyi kazanan o olacak!

Candy Krallığı'nda muhteşem yeni Şekerler, yeni harika bir güçlendirici ve rüya gibi bir ağaç tepesi dünyası da keşfedilmeyi bekliyor! Bu keyifli Saga'yı tek başına ya da en yüksek puanı kimin alacağını görmek için arkadaşlarınla oyna!

Candy Crush Jelly Saga, oynaması tamamen ücretsiz bir oyundur fakat ek hamle veya can gibi oyun içi öğeler satın almaya yarayan oyun içi para birimi için gerçek para ile ödeme yapılmalıdır. Ödeme özelliğini, cihazının ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakarak kapatabilirsin.

Candy Crush Jelly Saga'nın özellikleri:

 • 3.000'den fazla Jöleli Seviye
 • Patron Modları
 • Jöleyi Sür ve Puffler'ları Kurtar gibi harika oyun modları
 • Lezzetli Renk Bombası Lolipopu güçlendiricisi
 • Büyüleyici yeni Şekerler
 • Rüya gibi yeni ağaç tepesi dünyası ve Jelly Queen ile yardakçılarının yönettiği bir sürü garip karakter
 • Oynaması kolay ve eğlenceli fakat ustalaşması zor

Facebook'tan Bağlanan oyuncuların Jöleli puanlarını arkadaşlarıyla karşılaştırmaları için liderlik panoları var. İnternete bağlandığında oyunu mobil cihazlar ve tabletler arasında kolayca senkronize edebilir, tüm oyun özelliklerinin kilidini açabilirsin. Artık kendini jöle stilinde ifade edebilirsin! Tatlı Candy Crush Jelly Çıkartmalarımızla ister Jelly Queen gibi hafif küstah istersen Cupcake Carl gibi havalı ol!

Sosyal medya hesaplarımız:

 • Facebook @CandyCrushJellySaga
 • Twitter @CandyCrushJelly
 • Instagram @CandyCrushSaga
 • YouTube @CandyCrushOfficial

Son olarak, Candy Crush Jelly Saga oynayan herkese kocaman bir TEŞEKKÜR geliyor!

Verilerimi satma: King, reklamları kişiselleştirmek için kişisel bilgilerini reklam ortakları ile paylaşır. https://king.com/privacyPolicy adresinden daha fazlasını öğren. "Verilerimi Satma" haklarını kullanmak istiyorsan oyun yardım merkezi aracılığıyla veya https://soporto.king.com/contact adresine giderek bizimle iletişime geçebilirsin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.