header
QR Kod
Candy Crush Friends Saga

Candy Crush Friends Saga

3.12.0 geliştirici King
(0 İncelemeler) Nisan 07, 2024
Candy Crush Friends Saga Candy Crush Friends Saga Candy Crush Friends Saga Candy Crush Friends Saga Candy Crush Friends Saga Candy Crush Friends Saga

En Son Versiyon

Versiyon
3.12.0
Güncelle
Nisan 07, 2024
Geliştirici
King
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.king.candycrush4
Şimdi İndir

Candy Crush Friends Saga Hakkında Daha Fazla

Güncellenmiş grafikler, eğlenceli oyun modları ve yüzlerce seviyeyi geçmene yardımcı olacak arkadaşlar!

Candy Crush Arkadaşların, Candy Krallığının her köşesine dağılmış. Onları bulmak için bu 3'lü eşleştirme bulmaca oyununa katıl! Arkadaşların, tatlı şeker kombinasyonları yapmaya ve engelleri aşmana yardımcı olacak eşsiz güçlere sahip.

Şekerleri değiştir ve eşleştirerek ödüller, arkadaşlar ve tatlı toplama kıyafetlerinin kilidini aç. Ne kadar çok şeker toplarsan, oyun tahtasında o kadar güçlü olursun.

Bu eğlenceli yeni Candy Crush bulmaca oyununda, kurabiyelerden çikolatalara kadar bir sürü leziz ödül var. En sevdiğin oyun modları hiç olmadığı kadar tatlı.

Candy Crush Friends Saga özellikleri: 🍬 YÜZLERCE 3'LÜ EŞLEŞTİRME SEVİYESİ - YOL BOYUNCA ARKADAŞLARI TOPLA! Yeni arkadaşlarını çıkartma defterinde sakla ve kıyafetlerini değiştir!

🍭 CANDY CRUSH ARKADAŞLARIN YANINDA Yeti, Tiffi, Misty veya Fındıkkıran ile tanış... Seviyeleri geçmene yardım etmeye hazırlar!

🍬 EĞLENCELİ YENİ OYUN MODLARI Kurabiyeyi çikolataya batır ve ahtapotlarla mamutları kurtar! Seviyeleri geçtiğinde Yeti ve arkadaşlarının dans edişini izle!

🍭 TATLI YENİ DÜNYALARI 3 BOYUTLU KEŞFET Oynaması kolay, ustalaşması zor. Bu destansı hikayeyi tek başına ya da en yüksek puanı kimin alacağını görmek için arkadaşlarınla oyna!

İnternete bağlandığında, oyunu cihazlar arasında kolayca senkronize et ve tüm oyun özelliklerine eriş.

Candy Crush Friends Saga'yı oynaması ücretsizdir, ancak tercihe bağlı oyun içi öğeler, ödeme gerektirir. Ödeme özelliğini, cihazının ayarlarında uygulama içi satın alımları devre dışı bırakarak kapatabilirsin.

Bu oyunu indirerek, buradan ulaşabileceğin hizmet şartlarımızı kabul etmiş sayılırsın: https://king.com/termsAndConditions

Yardım ve desteğe ihtiyacın olursa, faydalı ve kapsamlı SSS bölümünü oyun içi Yardım Merkezinde bulabilirsin; çalıştırmak için "?" simgesine tıkla.

Fikirlerini paylaş ve Candy Crush Friends Saga topluluğunun diğer üyeleriyle tatlı sohbetler et. https://community.king.com/en/candy-crush-friends-saga/

www.candycrushfriendssaga.com adresini ziyaret et ve şeker açlığını gidermek için lezzetli oyun rehberlerini ve tatlı blogları keşfet.

Facebook @CandyCrushFriendsSaga Twitter @CandyFriends Instagram @CandyCrushSaga YouTube @CandyCrushOfficial

Verilerimi satma: King, reklamları kişiselleştirmek için kişisel bilgilerini reklam ortaklarıyla paylaşır. https://king.com/privacyPolicy adresinden daha fazlasını öğrenebilirsin. "Verilerimi Satma" haklarını kullanmak istersen, oyun yardım merkezi aracılığıyla veya https://soporto.king.com adresine giderek bizimle iletişime geçebilirsin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.