header
QR Kod
Candy Charming - Match 3 Games

Candy Charming - Match 3 Games

25.6.3051 geliştirici 707 INTERACTIVE: Fun Epic Casual Games
(0 İncelemeler) Mayıs 05, 2024
Candy Charming - Match 3 Games Candy Charming - Match 3 Games Candy Charming - Match 3 Games Candy Charming - Match 3 Games Candy Charming - Match 3 Games Candy Charming - Match 3 Games

En Son Versiyon

Versiyon
25.6.3051
Güncelle
Mayıs 05, 2024
Geliştirici
707 INTERACTIVE: Fun Epic Casual Games
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.gameone.candycruiseswap.free
Şimdi İndir

Candy Charming - Match 3 Games Hakkında Daha Fazla

8 milyondan fazla insan lezzetli tatlı maçımız 3 oyunumuzu oynuyor! 🍬Candy Charming🍬, sevgi dolu ve sevinç dolu harika bir eşleme bulmaca oyunudur! Büyüleyici şeker krallıklarını keşfedin, yeni lezzetli macerayı patlamaya sevimli şeker periye yardım edin!

Candy Charming, büyülü bir şeker harikalar diyarına gitmenizi sağlar. Yüzlerce eşleştirme-3 seviyesini eşleştirip ezdirebilirsiniz. Leziz maç maceraları meydan okumayı bekliyor ve yenilikçi şeker büyüleri toplanmayı bekliyor. Özellikler arasında, süper lezzetli ve bağımlılık yaratan bir oyun, yüzlerce zorlu ve eşsiz maç-3 seviyesi, gizli tatlı kayan adalar ve zamanlanmış görevler ortaya çıkarabilen yeni tasarımlara sahip farklı harika oyun dünyaları, tatlı ve güçlü yükselticiler ile görevleri çözmenize yardımcı olabilecek ilginç ve özel power-ups, liderlik panosu aracılığıyla arkadaşlarınızın ve rakiplerinizin küresel olarak izlenmesi, hiçbir Wi-Fi veya internet bağlantısı gerektirmeyen bir oyun ve eğlence için düzenli olarak eklenen yüzlerce seviye bulunmaktadır.

Candy Charming, tamamen ücretsiz oynanabilen bir oyun olup, ancak oyun içi öğelerin bazılarının ödeme gerektirebileceğini unutmayın. Haber ve güncellemeler için Facebook ve Instagram hesaplarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Gizlilik Politikası, kişisel bilgilerinizin nasıl kullanıldığı ve korunduğu hakkında bilgi içermektedir. Lütfen gizlilik politikamızı ziyaret ederek daha fazla bilgi edinin.

Candy Charming, tatlı tutkunları için mükemmel bir eşleştirme oyunu olup, sürekli olarak güncellenen ve eğlenceli yüzlerce seviye sunmaktadır. Şimdi oynamaya başlayın ve büyülü şeker harikalar diyarında bir maceraya katılın!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.