header
QR Kod
CameraFi Live

CameraFi Live

1.34.93.0308 geliştirici Vault Micro, Inc.
(0 İncelemeler) Mart 13, 2024
CameraFi Live CameraFi Live CameraFi Live CameraFi Live CameraFi Live CameraFi Live

En Son Versiyon

Versiyon
1.34.93.0308
Güncelle
Mart 13, 2024
Geliştirici
Vault Micro, Inc.
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.vaultmicro.camerafi.live
Şimdi İndir

CameraFi Live Hakkında Daha Fazla

[Uygulama Açıklaması]
- SNS: Facebook

CameraFi Live, Android kullanıcılarının kolayca yüksek kaliteli videolar yayınlamalarına olanak sağlayan bir mobil uygulamadır. Yayıncılar tarafından kullanılan bu uygulama, cep telefonlarını kameralar olarak kullanmalarını ve gerçek zamanlı video düzenleme özelliklerinden yararlanmalarını sağlar.

Uygulamanın özellikleri arasında, Kamera ve Ekran modları arasında seçim yapabileceğiniz Mod Seç, harici kamera bağlantısını destekleyen Harici Kamera Bağlantısı (HDMI'dan UVC'ye dönüştürücü gerektirir), canlı yayın sırasında görüntü, metin, video ve ses dosyalarını kolayca ekleyebileceğiniz Görüntü, Metin, Video, Ses Paylaşımı, çeşitli video filtreleri ile yayınınızı göz alıcı hale getirebileceğiniz Video Filtresi, yayınınıza sohbet verilerini ekleyebileceğiniz Sohbet Katmanı, canlı yayınlarınızdan para kazanabileceğiniz Web Tarayıcı Katmanı, izleyicileri çekmek için çeşitli hareket efektleri uygulayabileceğiniz Hareket Efekti, iki video kaynağını aynı anda gösterebileceğiniz Resim İçinde Resim (PIP) ve canlı müzik için arka plan müziği olarak telif haklı müzik dosyalarını kullanabileceğiniz Ses Mikseri gibi özellikler bulunmaktadır.

Uygulama ayrıca, birkaç tıklamayla çeşitli katmanlar uygulamaya olanak tanıyan Ön Ayarlar, Dahili akıllı telefon kamerasıyla birden fazla çekim oluşturmayı mümkün kılan Çoklu Çekim ve Restream'i kullanarak 30'dan fazla akış platformuna yayın yapmayı sağlayan Çoklu Akış gibi özelliklere de sahiptir.

Uygulamanın uyumlu olduğu Android sürümü 5.0 veya üstüdür ve dahili kamera, USB kamera, görüntü yakalama kartları (HDMI, SDI, CVBS) gibi farklı arayüzler ile uyumludur. Ayrıca, SD(640 × 480), HD(1280 × 720), FHD(1920x1080)'den ~ UHD'ye(4K, 3840x2160) kadar değişen video boyutlarını destekler.

Uygulamanın kullanımı için gerekli olan izinler arasında harici depolama okuma ve yazma, ses kayıt ve kamera kullanımı bulunmaktadır. Bunların dışında isteğe bağlı olarak hesapları eklemenize izin veren bir izin de bulunmaktadır.

Uygulamanın geliştiricileri ile iletişime geçmek için geri bildirim vermek isterseniz, apps.help@vaultmicro.com e-posta adresine veya Facebook SNS kanalına mesaj gönderebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.