header
QR Kod
Calls Blacklist PRO

Calls Blacklist PRO

3.3.10 geliştirici Enchan Li
(0 İncelemeler) Nisan 27, 2024
Calls Blacklist PRO Calls Blacklist PRO Calls Blacklist PRO Calls Blacklist PRO Calls Blacklist PRO Calls Blacklist PRO

En Son Versiyon

Versiyon
3.3.10
Güncelle
Nisan 27, 2024
Geliştirici
Enchan Li
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
₺29,90
Paket Adı
com.vladlee.callsblacklist
Şimdi İndir

Calls Blacklist PRO Hakkında Daha Fazla

Çağrı engelleyici ve aynı zamanda etkili SMS engelleyici. İstenmeyen çağrıları ve spam mesajları engeller. İstediğin her numarayı kara listeye alabilir veya engelleme seçenklerinden birini etkinleştirebilirsin: "Gizli numaralar", "Bilinmeyen numaralar" veya "Tüm çağrılar".

SPAM ENGELLEME:

Sinir bozucu çağrı veya mesajlardan, telefonda pazarlama, spam ve robot çağrılardan bıktıysan, senin çözümün "Calls Blacklist". Çok kolay ve az yer kaplayan ancak güçlü bir çağrı engelleyicidir. Tek ihtiyacın olan istenmeyen numaraları kara listeye eklemektir.

SMS MESAJLAŞMA ALANI:

Bu uygulama aynı zamanda tamamen işlevsel yerleşik bir SMS mesajlaşma alanı sunar. SMS mesajlarını gönderebilir, alabilir ve yönetebilirsin. Ayrıca, tek bir uygulamayı kullanarak sohbetlerini yönetebilir ve spam SMS mesajlarını engelleyebilirsin. SMS engellemeyi etkinleştirdiğinde uygulamanın yerleşik SMS mesajlaşma alanı kullanılabilir olacak.

KARA LİSTE:

Bu uygulamayı kullanarak tüm istenmeyen numaraları ve çok daha fazlasını yönetebilir, spam mesaj gönderenlerin metin mesajlarını engelleyebilirsin. Ve elbette kara listeye alınan numaraların dosyaya kaydedilip başka bir cihaza aktarılması kolaydır.

PRO sürümü avantajları:

- Şifre koruması. - Haftanın günlerine göre plan. - Engelleme yöntemi seçimi (Android 7 veya daha yüksek sistem gereklidir). - Reklamsız. - Bir defa öde ve daima kullan.

Bu uygulamayı satın almadan önce ücretsiz sürümü deneyebilirsin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.