header
QR Kod
Cake: İngilizce & Korece Öğren

Cake: İngilizce & Korece Öğren

5.8.0 geliştirici Cake Corp.
(0 İncelemeler) Nisan 26, 2024
Cake: İngilizce & Korece Öğren Cake: İngilizce & Korece Öğren Cake: İngilizce & Korece Öğren Cake: İngilizce & Korece Öğren Cake: İngilizce & Korece Öğren Cake: İngilizce & Korece Öğren

En Son Versiyon

Versiyon
5.8.0
Güncelle
Nisan 26, 2024
Geliştirici
Cake Corp.
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
me.mycake
Şimdi İndir

Cake: İngilizce & Korece Öğren Hakkında Daha Fazla

Dünya çapında 100 milyon kişi tarafından kullanılan harika bir İngilizce & Korece öğrenme uygulaması.

Her gün güncellenen ücretsiz videolar ve diyaloglarla İngilizce veya Korece'nizi geliştirin! Bu uygulama sayesinde dil yeteneklerinizi her gün bir adım ileri taşıyabilirsiniz. Korece'yi şimdilik sadece İngilizce diliyle öğrenebilirsiniz. Ancak endişelenmeyin, yakında İngilizce dışında başka diller de eklenecektir.

Dil uzmanları tarafından seçilen gerçek hayatta kullanılan gündelik ifadeleri öğrenebilirsiniz. Bu sayede sadece gramer öğrenmekle kalmayacak, gerçek hayatta karşılaşabileceğiniz durumlarda da kullanabileceğiniz ifadeler öğreneceksiniz. Ayrıca konuşma pratikleri yapabilir ve quizlerle öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz. Bu sayede öğrendiklerinizi daha iyi anlayacak ve hafızanızda kalıcı hale getirebileceksiniz.

Alıştırmalar ve sık tekrarlarla ifadeleri öğrenmeniz kolaylaşacaktır! Uygulamada bulunan alıştırmalar ve sık tekrarlar sayesinde dil öğrenmek daha keyifli ve kolay hale gelecektir. Ayrıca Cake ile kesintisiz ders çalışmanız İngilizce ve Korece dil yeteneklerinizi fazlasıyla geliştirecektir.

Uygulamanın en ilgi çekici özelliklerinden biri de en sevdiğiniz ünlülerin ve vlogger'ların videolarıyla öğrenmenizdir. Bu sayede hem eğlenerek dil öğrenecek hem de ünlülerin doğal konuşmalarını dinleyerek gerçek hayattaki dil kullanımını öğrenebileceksiniz.

Ayrıca, uygulamada vlog'larda, filmlerde ve dizilerde geçen diyaloglarla gerçek hayatta kullanılan dili öğrenebilirsiniz. İstediğiniz bir konuyu seçebilir ve 'Dersler' özelliği ile ünite ünite çalışabilirsiniz. Ayrıca günde en az 10 dakika da olsa kendinize hedef belirleyin ve motivasyonunuzu arttırın.

Cake'in ayrıcalıklı özellikleri arasında günlük ifade videoları, ders videoları, dersler, quizler, konuşma ve günün diyalogu gibi birçok özellik bulunmaktadır. Ayrıca Cake Plus ile uygulamayı daha etkili bir şekilde kullanabilir, sınırsız kalp kazanabilir ve özel içeriklere ulaşabilirsiniz. Dil uzmanları tarafından seçilen ifadeler sayesinde Cake'i her gün kullanarak İngilizce ve Korece'niz ne kadar geliştiğini göreceksiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.