header
QR Kod
BuzzCast - Canlı Video Sohbet

BuzzCast - Canlı Video Sohbet

3.0.80 geliştirici Buzzcast Chat
(0 İncelemeler) Şubat 16, 2024
BuzzCast - Canlı Video Sohbet BuzzCast - Canlı Video Sohbet BuzzCast - Canlı Video Sohbet BuzzCast - Canlı Video Sohbet BuzzCast - Canlı Video Sohbet BuzzCast - Canlı Video Sohbet

En Son Versiyon

Versiyon
3.0.80
Güncelle
Şubat 16, 2024
Geliştirici
Buzzcast Chat
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.guochao.faceshow
Şimdi İndir

BuzzCast - Canlı Video Sohbet Hakkında Daha Fazla

BuzzCast(Eski adıyla FaceCast), uluslararası video sosyal platformudur. Canlı video akışı, komik videolar ve rastgele görüntülü sohbetin eğlenceli özelliklerine sahiptir. Canlı yayın yapan yayın odasına gidebilir, video düzenleyiciyle kısa videolar hazırlayabilir ve rastgele yabancı sohbette küresel olarak arkadaş bulabilirsiniz.

BuzzCast, herkesin kullanabileceği bir canlı yayın uygulamasıdır. Ücretsiz olarak canlı yayın odası oluşturabilir ve istediğiniz gibi yayın yapabilirsiniz. Popüler bir yayıncı olursanız, uygulama sizi ünlü yapmaya yardımcı olabilir.

Bir diğer güçlü özellik ise anahtar odasıdır. Bu özellik sayesinde, canlı yayın odanıza bir şifre belirleyebilir ve sadece davet ettiğiniz kişilerin giriş yapmasına izin verebilirsiniz. Bu sayede daha güvenli bir deneyim elde edebilir ve yakın arkadaşlarınızla özel bir yerde buluşabilirsiniz.

Canlı sesli sohbet özelliği ise yüzünüzü göstermek istemediğiniz durumlarda ideal bir seçenektir. Bu özellik sayesinde, sadece sesinizi kullanarak bir kişi veya grup insanla özgürce konuşabilirsiniz.

Sohbet modu ise dünya çapında yabancılarla eşleşebileceğiniz bir özelliktir. Bu sayede farklı insanlarla tanışabilir ve onlarla ücretsiz olarak rastgele görüntülü sohbetler yapabilirsiniz. Eğer birbirinizi severseniz, hediyeler göndererek daha fazla zaman geçirebilirsiniz.

Bildirim özelliği sayesinde, içeriğinize kimlerin beğendiğini, yorum yaptığını ve bahsettiğini kolayca görebilirsiniz. Ayrıca, uygulama sayesinde yabancılarla ve arkadaşlarınızın yakınındaki kişilerle iletişime geçebilir ve onların paylaşımlarını görebilirsiniz.

BuzzCast'te beğeni ve takipçilerinizi kolayca bulabilirsiniz. Uygulama sayesinde yeteneklerinizi paylaşarak bir video yıldızı olabilir ve video yarışmalarında para, elmas ve Bcoins kazanabilirsiniz.

Ayrıca, BuzzCast'in birçok yaratıcı video yıldızı da bulunmaktadır. Onlarla kısa video editörü becerileri hakkında konuşabilir ve video yarışmalarına katılarak nakit para, elmas ve Bcoins kazanabilirsiniz.

BuzzCast'in video editörü sayesinde, videolarınıza çeşitli filtreler, çıkartmalar, efektler ve müzikler ekleyebilirsiniz. Ayrıca, kırpma ve kolajlama gibi özelliklerle videolarınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Bu uygulama ayrıca güzellik filtreleri, çıkartmalar ve efektler sayesinde tarzınızı göstermenize de olanak sağlar. Üstelik, tüm bu özellikler ücretsizdir.

Sadece canlı yayın odasında değil, kısa videolarda ve rastgele görüntülü sohbetlerinizde de kendinizi gösterebilir ve bir video yıldızı olabilirsiniz. Ayrıca, uygulama sayesinde reklamları izleyerek, arkadaşlarınızı davet ederek ve hediyeler alarak para kazanabilirsiniz.

Hemen şimdi BuzzCast'i indirin ve bize katılın! Ayrıca, bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ve bize ulaşabilirsiniz.

Twitter: https://twitter.com/BuzzCastAPP

Facebook: https://www.facebook.com/buzzcastofficial

Instagram: https://www.instagram.com/buzzcast_off

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.