header
QR Kod
Busuu: Yabancı dil öğren

Busuu: Yabancı dil öğren

31.19.2(985687) geliştirici Busuu
(0 İncelemeler) Nisan 13, 2024
Busuu: Yabancı dil öğren Busuu: Yabancı dil öğren Busuu: Yabancı dil öğren Busuu: Yabancı dil öğren Busuu: Yabancı dil öğren Busuu: Yabancı dil öğren

En Son Versiyon

Versiyon
31.19.2(985687)
Güncelle
Nisan 13, 2024
Geliştirici
Busuu
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.busuu.android.enc
Şimdi İndir

Busuu: Yabancı dil öğren Hakkında Daha Fazla

Busuu dil öğrenme uygulamasına merhaba deyin! Dünya çapında 120 milyonu aşkın kişi İngilizce konuşmak, Fransızca veya İspanyolca öğrenmek, Almanca eğitimi almak, Rusçayı denemek ve Arapçayı sökmek için bu uygulamayı tercih ediyor. Şimdi sıra sizde!

Bu uygulama dil öğrenmeyi kolaylaştırmayı hedefliyor. İngilizce, Almanca, Arapça, Fransızca, İspanyolca ve Rusça olmak üzere 13 farklı dilde eğitim sunuyor. Online kursumuza katılarak, iş hayatınızda veya seyahatlerinizde akıcı bir şekilde dil konuşmayı öğrenebilirsiniz. Dil öğrenmek için Busuu'yu tercih etmenizdeki avantajlar arasında profesyonelce hazırlanmış içerikler, özel kurslar ve 13 farklı dilden dilediğiniz gibi öğrenebilme imkanı yer alıyor.

Uygulamada başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar tüm dersler bulunuyor ve topluluğa üye olan milyonlarca yabancıyla tanışıp dil becerilerinizi geliştirme şansınız var. Dil öğrenme sürecinde dil bilgisi aracı ve dil becerilerini geliştirmek için sohbet etme imkanı sunuluyor. Ayrıca, dil öğrenme hedeflerinize uygun olarak ders saatlerini kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Bu uygulama ile dil öğrenme süreci daha eğlenceli ve kolay hale geliyor. Kelime unutma problemi ortadan kalkıyor ve dil bilgisi kurallarını öğrenmek daha kolay hale geliyor. Uygulama ile ilerlediğinizde resmi dil sertifikası alma imkanına da sahip oluyorsunuz.

Busuu ile internet bağlantınız olmadığında bile İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca, Rusça veya Arapça içeriği yükleyerek dil öğrenmeye devam edebilirsiniz. Bu uygulama, dil öğrenmeyi isteyen herkese hitap ediyor ve dil öğrenme sürecini daha kolay ve eğlenceli hale getiriyor.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.