header
QR Kod
Bunch: HouseParty with Games

Bunch: HouseParty with Games

47.0.0 geliştirici Bunch Live, Inc.
(0 İncelemeler) Şubat 24, 2024
Bunch: HouseParty with Games Bunch: HouseParty with Games Bunch: HouseParty with Games Bunch: HouseParty with Games Bunch: HouseParty with Games Bunch: HouseParty with Games

En Son Versiyon

Versiyon
47.0.0
Güncelle
Şubat 24, 2024
Geliştirici
Bunch Live, Inc.
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
live.bunch.group.video.chat.party.games
Şimdi İndir

Bunch: HouseParty with Games Hakkında Daha Fazla

Bunch is your place to talk, share and play together!

Bunch uygulaması, en iyi arkadaşlarınızla bağlantıda kalmanızı ve kilometrelerce uzakta olsanız bile sonsuz eğlence yaşamanızı sağlar! En önemli özelliklerinden biri, her zaman en yakın arkadaşlarınızla iletişim kurabilmenizi sağlamasıdır. Bir diğer önemli özellik ise, ev partisi yapabilmenizi sağlamasıdır - her zaman ve her yerde!

Grup video sohbeti ile 8 arkadaşınızla evinizde bir arada olabilirsiniz. Hangi arkadaşlarınızın çevrimiçi olduğunu görebilir ve onlara hemen katılabilirsiniz. Ayrıca, arkadaşlarınızın arkadaşları da sohbete katılabilir!

Arkadaşlarınızla konusabilir ve oyunlar oynayabilirsiniz. Birlikte hemen oynayabileceğiniz birçok oyun seçeneğiniz var: basketbol oynayabilir, bilardo oynayabilir, birlikte çizim yapabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca, arkadaşlarınızla oyun oynarken veya herhangi bir uygulamayı kullanırken video sohbeti yapabilirsiniz. Ayrıca, balıkçılık adasından Bunch Town'a kadar yeni dünyalar keşfedebilirsiniz.

Birlikte videolar izleyebilir ve karaoke yapabilirsiniz. YouTube videolarını birlikte izleyebilir ve müzik videolarına birlikte eşlik edebilirsiniz. İçinizdeki yıldızı ortaya çıkarabilirsiniz!

Kendinizi ifade edebilirsiniz! Kendi avatarınızı oluşturabilir ve benzersiz tarzınızı gösterebilirsiniz. Ayrıca, hayalinizdeki evi tasarlayabilir ve arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Bunch ile en iyi arkadaşlarınız her zaman bir dokunuş kadar yakınınızda!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.