header
QR Kod
Bubble Shooter: Panda Pop!

Bubble Shooter: Panda Pop!

13.1.101 geliştirici Jam City, Inc.
(0 İncelemeler) Nisan 26, 2024
Bubble Shooter: Panda Pop! Bubble Shooter: Panda Pop! Bubble Shooter: Panda Pop! Bubble Shooter: Panda Pop! Bubble Shooter: Panda Pop! Bubble Shooter: Panda Pop!

En Son Versiyon

Versiyon
13.1.101
Güncelle
Nisan 26, 2024
Geliştirici
Jam City, Inc.
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.sgn.pandapop.gp
Şimdi İndir

Bubble Shooter: Panda Pop! Hakkında Daha Fazla

Panda yavrularını kurtarmak için her patlatma hamleni planlayarak hareket et! Kötü bir babun değerli panda yavrularını kaçırıp ormanda tutsak etti. Endişeli anne pandanın onu yenip yavrularını geri almasına yardımcı olmak için, eşleşen baloncukları stratejik şekilde patlat!

Gittikçe zorlaşan seviyelerde yavaş yavaş ilerle ve maceranda sana yardımcı olacak elementlerin gücünü kullan. Baloncuk patlatan güçlendirmeler yavruları kurtarmana yardımcı olacak ve çok daha büyük etkiler yaratmak için onları birleştir! Bu eğlenceli oyun, 4000'den fazla seviyesiyle seni zorlu engellerle dolu bir dünyaya götürecek.

Baloncuk patlatma oyununda ınanılmaz güçlendirme ve kombo seçenekleri seni bekliyor! Ayrıca baloncuklarını güçlendirmek için ayrıcalıklı özellikler de mevcut. Bu özel özellikler sayesinde daha hızlı ilerleme kaydedebilir ve daha büyük skorlar elde edebilirsin.

Oyunun göz alıcı grafikleri ve sevimli animasyonları sayesinde bağımlılık yaratan tempo ve ödüllendirici ilerleme seni bekliyor. Ayrıca Facebook'a bağlanarak arkadaşlarınla da oynayabilir ve sürekli düzenlenen özel ödüller ve etkinliklerden keyif alabilirsin.

Panda Pop, birden fazla cihaz ve platform üzerinde sorunsuzca senkronize edilebilme özelliğiyle de dikkat çekiyor. Böylece istediğin cihazda oyununa kaldığın yerden devam edebilirsin.

Son haberler ve ödüller için Facebook sayfamızı BEĞEN ve herhangi bir sorunla karşılaşırsan @SGNgames ile iletişime geçebilirsin. Ayrıca https://pandapop.zendesk.com/home adresinden de destek alabilirsin.

Lütfen dikkat! Panda Pop'u oynamak ve keyfini çıkarmak ücretsizdir, ancak bazı oyun içi öğeler ve işlevler gerçek parayla satın alınabilir. Eğer bu seçeneği etkinleştirmek istemiyorsan, lütfen uygulama içi satın alımları devre dışı bırak. Bu sayede oyununu ücretsiz olarak oynamaya devam edebilirsin.

www.sgn.com/privacy adresinden gizlilik politikamızı inceleyebilirsin. Bu oyunu oynayarak, gizlilik politikamızı kabul etmiş olursun.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.