header
QR Kod
Bubble Shooter Legend

Bubble Shooter Legend

2.80.0 geliştirici Bubble Joy
(0 İncelemeler) Haziran 02, 2024
Bubble Shooter Legend Bubble Shooter Legend Bubble Shooter Legend Bubble Shooter Legend Bubble Shooter Legend Bubble Shooter Legend

En Son Versiyon

Versiyon
2.80.0
Güncelle
Haziran 02, 2024
Geliştirici
Bubble Joy
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.linkdesks.iBubble
Şimdi İndir

Bubble Shooter Legend Hakkında Daha Fazla

Bubble Shooter Legend is an addictive bubble shooter game with 2000+ puzzles, join millions now in the best free bubble shooter game ever!

Bubble Shooter Legend, bir klasik balon eşleştirme oyunudur. 2000'den fazla bağımlılık yaratan balon bulmacalarıyla heyecan ve macera dolu bir şekilde patlatın, dokunun ve eğin!

Özellikler: - Tamamlanacak 2000'den fazla sihirli seviye! Ve daha fazla bulmaca yakında geliyor. - Oynaması kolay ve eğlenceli, ustalaşması zor - 4 Özel Booster size yüksek puan kazandırır. - Sevimli ejderha yavruları puanlarınızı arttırır. - Genişletme çizgisi ile balon patlatın. - Şimşek balonuyla balon patlatın.

Balon oyunu nasıl oynanır: 1. Balonu patlatmak istediğiniz yere dokunun. 2. Patlamaları oluşturmak için 3 veya daha fazla balonu gruplayın. 3. Ekranın tüm balonlarını temizleyerek seviye atlayın ve her seviyede 3 yıldız almayı deneyin. 4. Bazı seviyelerde hedef olarak ejderha yavrularını kurtarmak için balonları patlatın. 5. Ateş topu balonuna vurduğunuzda balon patlar. İpuçları: Balonları sürekli olarak kırarak bonus puanlar alabilirsiniz!

Bu ücretsiz balon oyunu indirilebilir ve aile ve çocuklar için uygundur. Bubble Shooter oyunu tamamen ücretsiz oynanabilir, ancak bazı oyun içi öğeler, ekstra hamleler veya canlar gibi öğeler ödeme gerektirebilir.

Bu ücretsiz Balon Oyununun tadını çıkarın! Herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, lütfen bize e-posta gönderin: bubblelegend@bigcool.com. Bubble Shooter Legend oynayan herkese teşekkür ederiz!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.