header
QR Kod
Bubble Shooter

Bubble Shooter

11.3.1 geliştirici Ilyon
(0 İncelemeler) Mart 29, 2024
Bubble Shooter Bubble Shooter Bubble Shooter Bubble Shooter Bubble Shooter Bubble Shooter

En Son Versiyon

Versiyon
11.3.1
Güncelle
Mart 29, 2024
Geliştirici
Ilyon
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
bubbleshooter.android
Şimdi İndir

Bubble Shooter Hakkında Daha Fazla

Google Play’deki Klasik ve en bağımlılık yapıcı Balon Patlatma oyununu indirin - ÜCRETSİZ! Google Play’deki en iyi balon patlatma oyununun keyfini çıkarın. Bu muhteşem ateş etme oyunu zekasını geliştirmek isteyen tüm puzzle tutkunları için! Bu bağımlılık yapıcı, rahatlatıcı ve son derece eğlenceli oyunun keyfini çıkarmaya başlamak için daha fazla beklemeyin!

Bu uygulama 3 farklı oyun modu sunuyor. Yeni Süper Mod, Seviye Modu ve Klasik Mod olmak üzere toplam 1300'den fazla bulmaca düzeyi ile birlikte geliyor. Yeni Süper Mod, güçlendirmeler, güç artışı, günlük ödüller ve diğer özelliklerle birlikte daha heyecanlı bir deneyim sunuyor. Seviye Modu ise 1500'den fazla bulmaca düzeyiyle oyunculara daha uzun süre oynama imkanı sağlıyor. Klasik Mod ise üç farklı zorluk seviyesiyle basit ve eğlenceli bir deneyim sunuyor ve saatlerce oyunun başından ayrılamayacaksınız.

Bu uygulamanın özellikleri arasında 3 farklı oyun modu, bağımlılık yapıcı oynama özellikleri, renk körü modu, yüksek puan tablosu ve temizlediğiniz renklerin tekrar görünmez olması gibi özellikler yer alıyor. Oyuncular, lazer, nişan alma veya ekrana dokunarak ateş etme yöntemleri arasından istediklerini seçebiliyorlar ve açıklayıcı bir öğretici ile oyunu kolayca öğrenebiliyorlar. Ayrıca uygulama içi satın alma ile reklamlar kaldırılabiliyor.

Oyunda nasıl oynanacağına dair açıklayıcı bilgiler de bulunuyor. Parmak hareketleri ile lazer hedeflemeyi kontrol edebilir ve patlatmak istediğiniz balonlara ateş edebilirsiniz. Aynı renkten en az 3 balonu eşleştirerek patlatın ve renkleri temizleyin.

Uyarı: Bu klasik oyuna fazlasıyla bağımlı olabilirsiniz! Bu uyarıyı dikkate alarak oynamaya devam edin.

Son olarak, kullanıcılar için eğlenceli oyunlar üretmeye devam ettiğimiz ve kullanıcıların yorumlarının bizim için önemli olduğu belirtiliyor. Eğer Bubble Shooter ™ oyunumuzu beğendiyseniz, lütfen birkaç dakikanızı ayırarak yorum yapın. Teşekkürler :)

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.