header
QR Kod
Bubble Shooter

Bubble Shooter

1.7.2 geliştirici Fun Bubble Shooter Games
(0 İncelemeler) Mart 26, 2024
Bubble Shooter Bubble Shooter Bubble Shooter Bubble Shooter Bubble Shooter Bubble Shooter

En Son Versiyon

Versiyon
1.7.2
Güncelle
Mart 26, 2024
Geliştirici
Fun Bubble Shooter Games
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
bubble.shooter.ot
Şimdi İndir

Bubble Shooter Hakkında Daha Fazla

Bağımlılık yaratan bu klasik balon patlatma oyununu ÜCRETSİZ oynayın, 3 rengi eşleştirin ve seviyeleri geçin. Bu eğlenceli ve keyifli oyunu kaçırmayın! Klasiklerin kalitesini ortaya çıkaran bu oyunda hedef alıp, ateş ederek tüm balonları patlatmanız ve düşürmeniz gerekiyor. Bu orijinal puzzle oyunuyla ister internetten ister internetsiz baloncuk patlatın ve zihin egzersizi yapın! Bubble Shooter ™ oyunu Google Play’deki en iyi ücretsiz uygulamadır.

Bu uygulama bir balon patlatma oyunudur ve hemen indirip ve oynamaya başlayabilirsiniz. Aksiyon dolu bir oyundur ve bu eğlenceli renk eşleştirme oyununda hedef alın, eşleştirin ve tüm balonları vurun. Bu oyun hem yetişkinler hem de çocuklar için uygundur ve öğrenmesi kolaydır.

Strateji becerilerinizi test edin ve arkadaşlarınıza ve ailenize karşı oynayın. Oyunun amacı en yüksek skoru elde etmek ve her seviyede 3 yıldız kazanmaktır. Jetonlar kazanın ve harika avantajlar elde etmek için kullanın. Mantığınızı ve puzzle çözme becerilerinizi kullanarak eğlenceli görevleri tamamlayın ve özel günlük bonusları toplayın.

Klasik Oyun Modu'nda 3 balon eşleştirip, patlatın ve görevleri tamamlayarak muhteşem ödüller kazanın. Her seviyede farklı balon dizilimleri için stratejiler oluşturmak önemlidir. Ücretsiz olarak renkli topları hedef alın ve ateş edin, farklı seviyeleri, puzzle'ları ve bölümleri tamamlayın.

Puzzle Oyun Modu'nu deneyin ve binlerce zorlu puzzle oyununda ustalaşın. Bu oyunda renkli topları indirerek bir sonraki harika puzzle seviyesine geçin ve zihin egzersizi yapın. Bu oyunda bir kez başladığınızda balonları patlatmaktan vazgeçemeyebilirsiniz!

Oyun, klasik atari oyunundan esinlenerek tasarlanmıştır ve yeni özellikler eklenmiştir. Oyunda 3000'den fazla heyecanlı seviye ve yeni unsurlar ve ödüller bulunmaktadır. Ayrıca günlük ödüller toplayabilir, arkadaşlarınızla eğlenir ve skor tablosunu görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca engelleri aşabilir, zorlukları alt edebilir ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerden oynayabilirsiniz.

Bubble Shooter ™ tamamen ücretsizdir ancak bazı özellikler için ödeme gerekebilir. Oyunu internet bağlantısı olmadan oynamanız da mümkündür ve her 2-3 haftada bir yeni özellikler ve seviyeler eklenmektedir. Bu eğlenceli oyunu indirin ve siz de eğlenceye katılın!

Bubble Shooter ™ 'ın tüm hakları Ilyon Dynamics Ltd.'ye aittir. Haberler, güncellemeler ve sürprizler için Facebook sayfalarını ziyaret edin ve uygulamanın içindeki özellikler ile ilgili ayarları değiştirerek ödeme yapmayı devre dışı bırakabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.